Προς το περιεχόμενο

Ισιωμα και τρίψιμο τάστων-Θεσ/νίκη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξερω για τον doctor fret. φτιαχνει ωραιες κιθαρες.εχω μηλησει με τον ανθρωπο ειναι και ειναι πολυ συνενοησιμος!δεν ξερω ομως τιποτα παραπανω ουτε για χρηματα.ειναι στην ναυαρινου σε εναν δρομο παραλληλα καθως κατεβαινεις αριστερα σε ενα υπογειο.θελει λιγο προσοχη για να το βρεις!!!κοντα σε μια εκκλησια!

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μαλλονγια τον Γιώργο Παππάζογλου μιλαω κι εγω!παντως επειδη ασχολουμαι μετην κατασκευη κιθαρας ολα αυτα τα ποσα που ζητανε ειναι τεραστια!αν ξερει ο μαστορας και σε 15λεπτα στο εχει ετοιμο το εργαλιο!δυστυχως πληρωνεις παροχη υπησεσιας και σε πετσοκοβουν!

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...

Sorry που ξεθάβω thread παιδιά αλλα επειδή δε βρισκω ακρη θέλω αν μπορείτε να μου πειτε για ενδεικτικές τιμές και μερη για δύο εργασίες:

-τρίψιμο ή ίσως άλλαγμα τάστων

-αλλαγή μαγνητών

 

Ο τσέλιος παίρνει 86 για να τρίψει τα τάστα και ο τύπος από τις χορδές μου είπε για άλλαγμα με 125 ευρώ!Δεν παλευονται τοσα λεφτά και εδω μεσα ακούω και κακά λόγια για τον Τσέλιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου