Προς το περιεχόμενο

Φτηνό αξιόπιστο κουρδιστήρι κιθάρας


mamakin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ιδιο Korg εχω και εγω εδω και ενα χρονο και δουλευει αψογα.Χωρις πολλα φρου φρου και αρωματα κανει τη δουλεια μια χαρα.Στο συστηνω και εγω.

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου εγω θα σου προτεινα την παρακατω λυση για 3 λογους.

 

Πρωτον τα tuners που ειναι τετοιου ειδους (βλ. Korg Pitchclip) σε περιπτωση που θελεις να τα χρησιμοποιησεις με ακουστικα οργανα θα σου δημιουργησουν προβλημα σε περιβαλλον με φασαρια λογω της υπαρξης ηχειου (την εχω παθει και εχω μαθει).

 

Δευτερον το συγκεκριμενο που σου προτεινω το εχω δοκιμασει διπλα διπλα με το korg pitchblack -το οποιο ειναι πολυ καλο- και δεν εχανε καθολου οποτε ειναι value for money και γλυτωνεις και απο το θεμα που ανεφερα πριν.

 

Τριτον ειναι χρησιμο και για να mut-αρεις την κιαθρα σου ανα πασα στιγμη η να βγαλεις το βυσμα χωρις να χρειαζεται να κλεισεις ενισχυτη κτλ

 

http://www.thomann.de/gr/harley_benton_tu100.htm

 

Μπορει να ειναι στη διπλασια τιμη απο το αλλο αλλα για μενα αξιζει και το καθε ευρω που θα δωσεις.

Of those who say nothing, few are silent...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου