Προς το περιεχόμενο

Metallica - The Four Horsemen solo cover


TFM

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εισαι στο σωστο δρομο παιδι μου!!!

 

Μια καλύτερη παραγωγη ισως θα την ήθελα. Και ενα backing track να κρυψει την κιθαρα του hammet για να ακουγεται μονο η δικη σου θα είναι καλο.

 

Για να κάνουμε και λιγο εποικοδομιτική κριτική, για το γρηγορο μέρος, πολοι shredders λενε ότι η κίνηση πρέπει να προέρχεται αποκλειστικά απο τον καρπό. Άλοι παιζουν πάλι με τον αγγώνα όπως ο Al di Meola. Ισως πρέπει να το κοίταξεις το θέμα στο δεξι χέρι. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι στο σωστο δρομο παιδι μου!!!

 

Μια καλύτερη παραγωγη ισως θα την ήθελα. Και ενα backing track να κρυψει την κιθαρα του hammet για να ακουγεται μονο η δικη σου θα είναι καλο.

 

Για να κάνουμε και λιγο εποικοδομιτική κριτική, για το γρηγορο μέρος, πολοι shredders λενε ότι η κίνηση πρέπει να προέρχεται αποκλειστικά απο τον καρπό. Άλοι παιζουν πάλι με τον αγγώνα όπως ο Al di Meola. Ισως πρέπει να το κοίταξεις το θέμα στο δεξι χέρι. ;D

 

Ευχαριστώ για το σχόλιο :)

Όσον αναφορά το χέρι, η κιθάρα εφόσον παίζω καθιστός είναι κάπως ψηλά και λογικά παίζει τον ρόλο του αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ωραίος! Μπράβο! Μου φάνηκε λίγο περίεργος ο τρόπος με τον οποίο δουλεύει το δεξί σου, αλλά γούστα είναι αυτά άμα σε βολεύει εσένα καλά κάνεις. Πες μας και λίγα λόγια για το πώς έγραψες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ωραίος! Μπράβο! Μου φάνηκε λίγο περίεργος ο τρόπος με τον οποίο δουλεύει το δεξί σου, αλλά γούστα είναι αυτά άμα σε βολεύει εσένα καλά κάνεις. Πες μας και λίγα λόγια για το πώς έγραψες;

 

Ευχαριστώ, όπως κάθε φορά με το ηχείο του κινητού και από πίσω παίζει το κανονικό τραγούδι από το PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ, όπως κάθε φορά με το ηχείο του κινητού και από πίσω παίζει το κανονικό τραγούδι από το PC.

 

Παίζεις με τον ενισχυτή σου, πεταλιέρα στην κάρτα ήχου κάποιο guitar rig; Αυτό εννοώ :) Πες μας γενικά τι χρησιμοποίησες να έχουμε μία εικόνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζεις με τον ενισχυτή σου, πεταλιέρα στην κάρτα ήχου κάποιο guitar rig; Αυτό εννοώ :) Πες μας γενικά τι χρησιμοποίησες να έχουμε μία εικόνα

 

Ναι, με τον Vypyr 30w. Οι καινούριοι vypyr VIP έχουν και usb port για direct ηχογράφηση αλλά δεν άκουσα και τα καλύτερα λόγια όσων αναφορά τα amp models σε σύγκριση με τους παλιούς vypyr. Αν τα φτύσει ο δικός μου μπορεί να τους δοκιμάσω βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cool! 8)

Κι αν ακουγοταν καλυτερα το μπακγκραουντ θα ηταν ακομα πιο cool.

Kαι τουτο παντως και τα προηγουμενα βιντεα σου ειναι πολυ καλα.

Ευγε φιλτατε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου