Προς το περιεχόμενο

"Hey Little Man"Acoustic


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Γιώργη δεν το'χω το harp Dylan παίξιμο το ξέρω.Ουτως η άλλως έχω ματζοροχαρπ και αναγκαστηκά στα μινόρια που φτιάχνω παίζω σε τρίτη(πως φαίνεται ο διαβασμένος παίχτης,χοχοχο).Σε ευχαριστώ για τα κάλα λόγια.Αυτό που λες ετοιμάζεται σιγά ,σιγά και μάλιστα με συνθέσεις που έχω ανεβάσει σχέδον έδω και ανήκουν σε αυτό το παράλληλο μινόρε ύφος που μου αρέσει.Φυσικά όποιος θέλει να ακούσει πιο ροκ'εν'ρολλ πράγματα πρέπει να ακούσει την μπάντα μου ,που εκεί τα πράγματα είναι πιο straight και ιn you face(να μην κάνω και λίγη διαφήμιση ο φουκαράς).Αλλά και το τραγουδιάρικο μου αρέσει πολύ και μάλον στο μέλον θα ακούσετε και άλλα σε αυτό ή παραπλήσιο ύφος.Πάντως σε ευχαριστώ για το σχόλιο και ότι ασχολήθηκες.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα είναι πιό δύσκολο να γίνει αρεστό, γιατί του λείπουν τα "φρου φρου και αρώματα" ;D. Κιθάρα-ες, φωνή, άντε και καμιά φυσαρμόνικα ;) Γείτονα, ειλικρινά και χωρίς παρεξήγηση ::), αν δεν μου άρεσαν τα "πονήματά" σου και αυτός ο Rock "τρόπος" σου ;) δεν θα έγραφα  :-X    Θα κανονίσουμε ένα βράδυ, λίαν συντόμος, νά'ρθω Βέροια να βρεθούμε (θα τα πούμε με P.M. αυτά)   Πόντια είναι ;D (έστω, μισή) αλλά παρόλα αυτά 16 χρόνια παντρεμένοι απορώ πως με ανέχεται. Εμένα με την Σβετλάνα, την Ιρίνα και την Νατάσσσα (με παχύ σσ) βεβαίως, βεβαίως.....  Να μια πολύ ωραία ιδέα...Ωραίος ο gvour ;)

Αντε αν τραβηχτείς στείλε να κανονίσουμε μια συνάντηση.Θα χαρώ πολύ να τα πούμε απο κοντά.θα πέσει πολύ κιθαροκουβέντα βεβαίως αλλά όλο και κάτι θα περνάει τριγύρω εκτός κι να γουστάρεις κάνα κουτουκάκι με κάλες τιμές και ηρεμία.Που και αυτό υπάρχει.Οποτε κατέβεις στείλε μυν να ανταλάξουμε τηλ να τα πούμε.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Johnny & Cigaret: Ήθελα να γράψω "ρε μπαγάσες ζηλεύω που είμαι στην άλλη άκρη και δεν μπορώ να 'ρθω κι εγώ να ξυδιαστούμε παρέα...".

 

Αλλά μετά διάβασα αυτό:

 

θα πέσει πολύ κιθαροκουβέντα βεβαίως

 

Δεν πειράζει παιδιά μου, καλά να περάσετε! ;D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Johnny & Cigaret: Ήθελα να γράψω "ρε μπαγάσες ζηλεύω που είμαι στην άλλη άκρη και δεν μπορώ να 'ρθω κι εγώ να ξυδιαστούμε παρέα...".

 

Αλλά μετά διάβασα αυτό:

θα πέσει πολύ κιθαροκουβέντα βεβαίως

Δεν πειράζει παιδιά μου, καλά να περάσετε! ;D

  Αυτά τα λέει ο johnnys. Εγώ μένω στο
θα πέσει πολύ κιθαροκουβέντα βεβαίως αλλά όλο και κάτι θα περνάει τριγύρω
  ;D ;D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα λέει ο johnnys. Εγώ μένω στο

θα πέσει πολύ κιθαροκουβέντα βεβαίως αλλά όλο και κάτι θα περνάει τριγύρω
  ;D ;D ;D

Έτσι μάλιστα! Θα αφήσουμε το Γιώργη να μιλάει για κιθάρες μόνος του και εμείς θα ασχολούμαστε με τα θηλυκά της Βέροιας, για τα οποία τόσα έχω ακούσει! ;D

 

Δυστυχώς, προς το παρόν ισχύει το

ρε μπαγάσες ζηλεύω που είμαι στην άλλη άκρη και δεν μπορώ να 'ρθω κι εγώ να ξυδιαστούμε παρέα...

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  XAXAXAXAXA.Μην μου χαλάτε το θρεντ με τις ξυδογκομενοδουλίτσες σας,χεχεχε.Πάντως βλέπω  τα βρήκατε μια χαρά.Οντως κάτι θα περνάει από γύρω και επείδη θέλω η συζήτηση να μείνει αυστηρά στο πως το παίζεις αυτό ,τι χορδές φοράς,κτλ θα προτιμήσω παρακμιακό ταβερνάκι με καλούς μεζέδες και πολύ τσίπουρο.Ετσι για να σας τι σπάσω.Αμ πως.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου