Προς το περιεχόμενο

Στρατιές ΤΕΣΤ 2


samy paraga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα συμφωνήσω σε όλα με τον Γιώργο!  :)

 

Εμένα πάλι τα φωνητικά με ζορίζουν λίγο. Mάλλον δεν είναι στα ακούσματά μου ο τρόπος που τραγουδάς Samy και γι' αυτό με ξενίζει.

 

Άντε εις αναμονή της 3ης έκδοσης!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εκλεκτέ Τζιμπούρ η σλάιντ είναι γραμμένη μια κι όξω λογικά δλδ θα δεχθεί βελτιώσεις.

Για τα φωνητικά μου ;D επιδέχονται βελτίωσης, όπως και οι στίχοι αλλαγών που είναι έτοιμα.

 

Σύντροφε συναγωνιστή μΠασίστα δεν φείδομαι λόγων απέναντί σου, γιατί πραγματικά σε αισθάνομαι ανυπέρβλητο, όμως αμοιβή εκ του 10λιτρου δεν έχει, είσαι επιρρεπής  ;D ;D ;D

 

ΓεωΔημήτριε κι εμένα με ξενίζουν τα φωνητικά μου,δεν υπήρξα ποτέ τραγουδιστής και δεν πρόκειται να γίνω ποτέ-όπως και κιθαρίστας, ή οτιδήποτε άλλο έχει να κάνει με τη μουσική ;D

Περιθώρια βελτίωσης μπορεί να υπάρχουν, αλλά εγώ είμαι ένας ανεπίδεκτος μαθήσεως τεμπέλης.

 

Τέλος θα ήθελα να ευχαριστήσω άπαντες για τις καλές κουβέντες, απλά θα ήθελα τον αριθμό ΙΒΑΝ γιατί κάποιων τους έχω χάσει ;D

 

ΥΓ και ομιλώντας σοβαρά-και αστεία-μήπως κάποιος γνωρίζει, πως μπορώ να έρθω σε επαφή με τη Σωτηρία Λεονάρδου? Μέσω πμ οι σοβαρές απαντήσεις............άσχετο με το συγκεκριμένο άσθμα

 

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Σύντροφε συναγωνιστή μΠασίστα δεν φείδομαι λόγων απέναντί σου, γιατί πραγματικά σε αισθάνομαι ανυπέρβλητο, όμως αμοιβή εκ του 10λιτρου δεν έχει, είσαι επιρρεπής  ;D ;D ;D

 

Σύντροφε πουρουπουπού, για κοίτα προσεκτικά το συμβόλαιο: Τουλάχιστον ένα με 1,5 λίτρα εκ του δεκαλίτρου είναι η αμοιβή μου (και χωρίς γλυκάνισο παρακαλώ). Αλλιώς θα τα πεις με τον δικηγόρο μου (LK)  ;D

 

ΥΓ: Κάνα τούμπανο θα βάλεις ή θα την βγάλουμε πάλι στην... ατμόσφαιρα;

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον ένα με 1,5 λίτρα εκ του δεκαλίτρου είναι η αμοιβή μου (και χωρίς γλυκάνισο παρακαλώ).

Έτσι, έτσι, χώστα φίλως, χωρίς γλυκάνισο! ;)

Μπύρες και κρασιά από την μια, τσίπουρα από την άλλη, στο τέλος θα βάλεις το "αν δεν έχει ξύδι δεν παίζω" στην υπογραφή σου! ;D ;D ;D ;D ;D :-*

 

Σάμυ δεν το ακούω ακόμα "επί τούτου".

 

Το θέλω ολοκληρωμένο.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον ένα με 1,5 λίτρα εκ του δεκαλίτρου είναι η αμοιβή μου (και χωρίς γλυκάνισο παρακαλώ).

Έτσι, έτσι, χώστα φίλως, χωρίς γλυκάνισο! ;)

Μπύρες και κρασιά από την μια, τσίπουρα από την άλλη, στο τέλος θα βάλεις το "αν δεν έχει ξύδι δεν παίζω" στην υπογραφή σου! ;D ;D ;D ;D ;D :-*

 

Σάμυ δεν το ακούω ακόμα "επί τούτου".

 

Το θέλω ολοκληρωμένο.

 

Φίλως σε πλεροφορώ πως είχε έρθει με δικό του ξύδι και κασερόλα, δια να βράζει τας χορδάς ανάμεσα στα take  ;D ;D ;D

 

......και επειδή διακυβεύεται το γούστο μου ως γκουρμεδιάρη, έχω να δελώσω πως δεν πίνω ποτέ με γλυκάνισο πλην της περιπτώσεως ούζου.

Φούζιε με κόβεις το ρυθμό σκέψης και τον ύψιστο στόχο, γνωρίζεις πως θα έρθω σε επαφή με τη Λεονάρδου?

 

ΥΓ μεθυσμένα take που με εμπνέουν Τέρυ-Παρτέρη ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου βγαλω ρε φιλαρακι μερικα μοτιβα πανω στα ακορντα σου οπως τα παραγγειλες κσι εσυ ως μαεστρος παρε τι σου κανει και χωστο μεσα. (οπως σου ειπα στο pm μολις αδειασω γιατι εχω να ανοιξω synth εναμισυ μηνα λογω ανιαρων καθημερινων εργασιων, υποχρεωσεων , εργαζομενος, πατερας κλπ.)

 

Και εσυ geodimitri , οτι ζητησατε θα το λαβετε καλοι μου φιλοι. Υπομονη λογω "γραφειοκρατείας" λολ

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Μπύρες και κρασιά από την μια, τσίπουρα από την άλλη, στο τέλος θα βάλεις το "αν δεν έχει ξύδι δεν παίζω" στην υπογραφή σου! ;D ;D ;D ;D ;D :-*

 

 

Ε, ας μην υπερβάλουμε... Αλλά έτσι, ένα ποτηράκι για έμπνευση δηλαδή, είναι ευπρόσδεκτο ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, ας μην υπερβάλουμε... Αλλά έτσι, ένα ποτηράκι για έμπνευση δηλαδή, είναι ευπρόσδεκτο ;D

Μεσ' το μυαλό μου είσαι! :D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Μου αρέσουν αυτά που κάνεις. Συμφωνώ με τον fusion και θα΄θελα να το ακούσω ολοκληρωμένο, αν και πιστεύω πως  θα πρέπει να μείνει κάτι από την αίσθηση "λειψού"

που έχει, στα αυτιά μου είναι σημαντικό συστατικό. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Κύριοι και κυρία Αντονέλα, είμαι στην ευχάριστη θέση να σας παρουσιάσω τον Άνθρωπα με τη μοναδική λάμψη .

Το άσθμα πλέον περιμένει το προαγωγό για μύξες και παραγωγές.

https://soundcloud.com/samy-paraga/4-1

 

Εκτός του συνήθη υπόπτου ΠΑΡτέρυ-πουρουπουπού-Ροσκομπέκη, θα ήθελα απ τ' απύθμενα βάθη της καρδιάς μου να ευχαριστήσω το Κώστα για τις ώρες που διέθεσε να παίξει αυτό το αριστουργηματικό πιανάκι σε ένα άβολο 25άρι κλαβιέ, με ατελείωτες προσπάθειες σε τρανσπόρτα  ;D

Κώστα είσαι ο άνθρωπας με τη μοναδική λάμψη.

 

Σα να ακούω Δημήτρη Πολύτιμο να παίζει στο ηλεκτρικό του πιανάκι :-*  

 

ΠΡΟΣΟΧΗ το άσθμα που ακολουθεί στο καπάκι δύναται να σας κάψει τα ηχεία, χαμηλώστε την ένταση

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου