Προς το περιεχόμενο

behringer monitors,stage monitors,pa...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια εχω αυτα τα Monitors και ηθελα να δω ποσα watt ειναι..θυμομουν οτι ειναι 75 αλλα διαβασα αυτο εδω και μπερδευτηκα:It includes built-in 150- and 75-Watt power amps ...

τι ακριβως εννοει και 150 και 75?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

όπως λέει και στο link:

"Two high-power amps with 150 and 75 Watts"

αυτό σημαίνει:

ένα 150 watt power amp για χαμηλά

ένα 75 watt power amp για ψηλά

 

τα b2031a είναι μακράν τα καλύτερα monitor που μπορείς να βρεις, με μεγάλο δείκτη απόδοση/τιμή

να τα χαίρεσαι και μην ξεχνάς να βάζεις το a στο τέλος:wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks ..man:)

αλλη μια ερωτηση και μην με βρισεις... :lol:

εγω ξερω οτι και στους ενισχυτες της κιθαρας λεμε αυτος ειναι 40βατ πχ..

τι μου λες 150 για τα χαμηλα και 75 για τα ψηλα;δεν μπορεις να μου πεις ενα για ολα οπως στους ενισχυτες κιθαρας;; :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι για τα μπαζα... :lol: μονο απο κιθαρες ξερεις..(ξερεις...λεμε τωρα :lol: :lol: :lol: )

 

Τα αυτοενισχυομενα μονιτορ εχουν τις περισσοτερες φορες δυο ενσιχυτες μεσα τους εναν που οδηγει το woofer & εναν το tweeter....... :wink: :lol: :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι για τα μπαζα... :lol: μονο απο κιθαρες ξερεις..(ξερεις...λεμε τωρα :lol: :lol: :lol: )

 

Τα αυτοενισχυομενα μονιτορ εχουν τις περισσοτερες φορες δυο ενσιχυτες μεσα τους εναν που οδηγει το woofer & εναν το tweeter....... :wink: :lol: :lol: :lol:

 

ΑΑΑΑ!πες το ετσι... :lol: :lol: :lol:

εγω που θελω πιο δυνατα σε ενταση δηλαδη στα ποσα βατ πρεπει να παρω το woofer και στα ποσα το tweeter? :lol: :lol: :lol:

 

y.g.αληθεια ψαχνω για πιο δυνατα...προτεινε κανενα.. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι για τα μπαζα... :lol: μονο απο κιθαρες ξερεις..(ξερεις...λεμε τωρα :lol: :lol: :lol: )

 

Τα αυτοενισχυομενα μονιτορ εχουν τις περισσοτερες φορες δυο ενσιχυτες μεσα τους εναν που οδηγει το woofer & εναν το tweeter....... :wink: :lol: :lol: :lol:

 

ΑΑΑΑ!πες το ετσι... :lol: :lol: :lol:

εγω που θελω πιο δυνατα σε ενταση δηλαδη στα ποσα βατ πρεπει να παρω το woofer και στα ποσα το tweeter? :lol: :lol: :lol:

 

y.g.αληθεια ψαχνω για πιο δυνατα...προτεινε κανενα.. :wink:

 

http://www.musicstore.de/en/Recording/5_77_RMONHAUA_461_REC0000194-000/0/0/0/detail/musicstore.html

 

με αυτα εδω θα μεινεις απολυτα ικανοποιημενος :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι για τα μπαζα... :lol: μονο απο κιθαρες ξερεις..(ξερεις...λεμε τωρα :lol: :lol: :lol: )

 

Τα αυτοενισχυομενα μονιτορ εχουν τις περισσοτερες φορες δυο ενσιχυτες μεσα τους εναν που οδηγει το woofer & εναν το tweeter....... :wink: :lol: :lol: :lol:

 

ΑΑΑΑ!πες το ετσι... :lol: :lol: :lol:

εγω που θελω πιο δυνατα σε ενταση δηλαδη στα ποσα βατ πρεπει να παρω το woofer και στα ποσα το tweeter? :lol: :lol: :lol:

 

y.g.αληθεια ψαχνω για πιο δυνατα...προτεινε κανενα.. :wink:

 

Πιο δυνατα?? 8O

 

Καλα εχεις ΚΟΥΦΑΘΕΙ τελειως?? :lol:

Τωρα εξηγουνται οι διαφορες σε αυτα που ακουμε (κιθαρες & πεταλακια..) :lol:

 

Χωρις πλακα προσεχε λιγο με τις εντασεις γιατι θα εχεις προβλημα αργοτερα,το δυνατοτερα δεν σημαινει και καλυτερα...... :wink:

 

Παντως εγω με τα Dynaudio Bm5 ειμαι πολυ ικανοποιημενος (νομιζω οτι για τα λεφτα τους πετανε)...αυτα που εχεις ,συγγνωμη κι ολας,ειναι λιγο...κατσαρολια.. :lol:

 

http://www.dynaudioacoustics.com/Default.asp?Id=3680&AjrNws=663&AjrNwsPg=1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου