Προς το περιεχόμενο

αγορα απο guitare.playback-europe.com


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρατηρησα οτι σε πολλες κιθαρες το guitare.playback-europe.com εχει αρκετα καλυτερες τιμεs απο τον thomann. Τι φνωριζετε γιε το site? ΕΙναι σιγουρο, το εχει δοιμασει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα πριν 2 βδομάδες μια TONELAB απο εκεί. Πολύ εξυπηρετικός ο τυπάς και στα mail και στο τηλέφωνο. Ολα ΟΚ γενικά (εκτόσ απ το ότι η tonelab μου ηταν ελαττωματικη-πράγμα για το οποίο ΔΕΝ φταιει το μαγαζί-) ακόμα και στη διαδικασία επιστροφής πολύ καλή αντιμετώπιση χωρις καθόλου μα-μου...Προχώρα άφοβα απο εμένα....

Let's make some NOIZ !!! (αφου αυτο μπορουμε.....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πιστωτική...αποστολή την ίδια μέρα και κανένα επιπλέον κόστος.....ενώ με το έμβασμα παιρνει δύο μέρες και γύρω στα 30 ευρά πληρώνεις στην τράπεζα...εγώ έχω μια προπληρωμένη VISA και ξένοιασα...την γεμίζεισ ...αγοράζεις...την ξεχνάς μέχρι την επόμενη φορά...

 

αυταααα...(πολλά είπα πάλι) :D :D :D :wink: :wink: :lol: :lol:

Let's make some NOIZ !!! (αφου αυτο μπορουμε.....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πιστωτική...αποστολή την ίδια μέρα και κανένα επιπλέον κόστος.....ενώ με το έμβασμα παιρνει δύο μέρες και γύρω στα 30 ευρά πληρώνεις στην τράπεζα...

 

Αν έχεις webbanking πληρώνεις από 0.50 λεπτά μέχρι 3 ευρώ ανάλογα με την τράπεζα!

 

Στο site λέει κάτι για 48h shipping με ups, αυτό ισχύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυει,σε εμενα ηρθε μεσα σε 2 ακριβως εργασιμες ημερες απο την η/μνια που την παραγγειλα :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυει' date='σε εμενα ηρθε μεσα σε 2 ακριβως εργασιμες ημερες απο την η/μνια που την παραγγειλα :wink:[/quote']

 

Αυτό ήθελα να ακούσω!!!

 

thnx! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα πάλι ήρθε σε μια βδομάδα γιατί απ τη UPS μου παν οτι το στειλε οδικώς και όχι με αεροπλάνο....δεν τον ρώτησα βέβαια....χαζομάρα μου....κοίταξέ το πάντως....

Let's make some NOIZ !!! (αφου αυτο μπορουμε.....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου