Προς το περιεχόμενο

mesa studio preamp-gibson lp classic clip!


iliasaek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα noizαδες και χρονια πολλα!

Ανεβασα αλλο ενα βιντεακι με το ρακ μου,αυτη τη φορα ηχογραφοντας με ενα shure sm57!

Υγεια και καλα παιξιματα σε ολους :)!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη που δεν θα ειμαι στο πνευμα των ημερων αλλα αυτο μου φαινεται σαν μια τυχαια guitar  extravaganza που θα μπορουσε να ακουσει κανεις σε καποιο ξεχασμενο κιθαρομαγαζο καπου στο συμπαν.

 

Γραψε κατι δικο σου, γραψε κατι σε σε ενα backing track......αυτο δενξερω για ποιο λογο αποφασισες να το ποσταρεις, οχι επειδη ειναι κακο, αλλα επειδη δεν ξερω πιο νοημα μπορει να εχει.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη που δεν θα ειμαι στο πνευμα των ημερων αλλα αυτο μου φαινεται σαν μια τυχαια guitar  extravaganza που θα μπορουσε να ακουσει κανεις σε καποιο ξεχασμενο κιθαρομαγαζο καπου στο συμπαν.

 

Γραψε κατι δικο σου, γραψε κατι σε σε ενα backing track......αυτο δενξερω για ποιο λογο αποφασισες να το ποσταρεις, οχι επειδη ειναι κακο, αλλα επειδη δεν ξερω πιο νοημα μπορει να εχει.

 

Για να μας δείξει (υποθέτω), πως ακούγεται το rig του ηχογραφημένο με ένα sm57.

 

Συμφωνώ πάντως, ήταν λίγο pointless το παίξιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ενώ όλα τα κλιπάκια που ανεβαίνουν στο νόιζ, όλα straight to the point είναι. Το ότι ο φίλος ποστάρισε κάτι έτσι για το κέφι του, χωρίς καθωσπρεπισμούς, backing tracks κλπ, μόνο έναν αυτοσχεδιασμό με το gear του, είναι λόγος για να φάει κράξιμο;

Έλεος κόσμε, τι διαβάζουν τα ματάκια μας χριστουγεννιάτικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ενώ όλα τα κλιπάκια που ανεβαίνουν στο νόιζ, όλα straight to the point είναι. Το ότι ο φίλος ποστάρισε κάτι έτσι για το κέφι του, χωρίς καθωσπρεπισμούς, backing tracks κλπ, μόνο έναν αυτοσχεδιασμό με το gear του, είναι λόγος για να φάει κράξιμο;

Έλεος κόσμε, τι διαβάζουν τα ματάκια μας χριστουγεννιάτικα...

 

Δεν ξέρω πως έχεις διαμορφωμένη του έννοια του κραξίματος στο μυαλό σου, εγώ πάντως δεν έκραξα κανέναν.   :) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες,καλημερα!!

Οντως ειναι pointless το παιξιμο,αλλα αυτο ηταν και το ζητουμενο για μενα για το συγκεκριμενο βιντεο!

Ευχαριστω πολυ για τα σχολια και προς Θεου,τα αντιλαμβανομαι ΟΛΑ ως καλοπροαιρετα!!!

Και παλι,καλες γιορτες σε ολους:) :) :) :) :)!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου