Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρική & Ενισχυτης για αρχάριο


XaMeNoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το να μην εξηγησε κατι καλα ο πατερας μου το βρισκω καπως χλωμο καθως εκτος του οτι δεν ειναι και τιποτα το φοβερα δυσκολο να το εξηγησεις ,εδηξε και το mail που μου εστηλαν απο το thomann(του το ειχα εκτυπωσει) και ο υπαλληλος του απαντησε οτι μπορει να κανει την μεταφορα μεσω internet ή να πληρωσει με πιστωτική.Απο οτι καταλαβα μεσω internet θα εννοουσε με web banking.

 

Τωρα οσο αφορα το web banking μαλλον δεν μπορω να το χρησιμοποιησω καθως λεει οτι χρειαζεται τον16ψηφιο κωδικο που ειναι πανω στην καρτα ενω ο αριθμος λογαριασμο του πατερα μου ειναι 20ψηφιος.Δεν ξερω "πως και γιατι" ειμαι τελειως ασχετος με αυτα...

 

Τελος παντων ξερει κανεις αν μπορω να παω στην Εμπορικη με βιβλιαριο και να κανω το εμβασμα ;;;Χωρις web banking εννοω...

το εχει κανει κανεις ;;

 

Συγνωμη που σας εχω πρηξει αλλα προσπθω να βρω μια ακρη... :wink:

XaMeNoS τα παιρνει ολα ! 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

wasted_sunsets απο αυτην ακριβως την σελιδα διαβασα οτι χρεαζεται καρτα ενω εγω εχω βιβλιαριο απο λογαριασμο ταμιευτηριου... :roll:

XaMeNoS τα παιρνει ολα ! 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνοι, η eurobank είναι από τις πιο υποχόνδριες τράπεζες, μπορείς να το καταλάβεις κι από τις διαφημίσεις τους, :lol: μου φαίνεται παράξενο όμως που δε δέχονται να γίνει συναλλαγή από το γκισέ. Οποιαδήποτε άλλη τράπεζα το κάνει.

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το υποκατάστημα στην κηφισίας 98 σίγουρα κάνει έμβασμα, το έχω ρωτήσει, αλλά κοστίζει αρκετά, πάνω από 20Ε

 

κατά πολύ φθηνώτερο, γρηγορώτερο και ευκολώτερο είναι το e-banking της eurobank που είναι και πλούσιο σε δυνατότητες, θα σας βοηθήσει και σε πολλά άλλα θέματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

το υποκατάστημα στην κηφισίας 98 σίγουρα κάνει έμβασμα, το έχω ρωτήσει, αλλά κοστίζει αρκετά,  πάνω από 20Ε

Άσχετο -σχεδόν off topic- στην Εμπορική θέλανε και φυσικά πήρανε 12€ για έμβασμα από λογαριασμό μου σε λογαριασμό της PAYPAL σε υπόκατάστημα  (Bank of Amerika - Πανεπιστημίου κάτι) εντώ στο Ελλάντα και αισθάνθηκα το λιγότερο μ@λ@κ@ς όταν META μου είπαν ότι θα μπορούσα να καταθέσω το ποσό απευθείας εκεί free of charge!

Πολύ ακριβά θα πληρώσω αυτά τα FET's...  2Ν5457 σας μισώ!

Συμπερασματικά on topic: Δεν κάνεις την τσάρκα σου εδώ στα μαγαζιά να μπανίσεις από κοντά; Αν δεν έχεις ψωνίσει ήδη δε θα πληρώσεις και τόσα πολλά (παραπάνω)!

" Θείο! Έχει η fender κόκκαλα;"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο -σχεδόν off topic- στην Εμπορική θέλανε και φυσικά πήρανε 12€ για έμβασμα από λογαριασμό μου σε λογαριασμό της PAYPAL σε υπόκατάστημα  (Bank of Amerika - Πανεπιστημίου κάτι) εντώ στο Ελλάντα και αισθάνθηκα το λιγότερο μ@λ@κ@ς όταν META μου είπαν ότι θα μπορούσα να καταθέσω το ποσό απευθείας εκεί free of charge!

Πολύ ακριβά θα πληρώσω αυτά τα FET's...  2Ν5457 σας μισώ!

Συμπερασματικά on topic: Δεν κάνεις την τσάρκα σου εδώ στα μαγαζιά να μπανίσεις από κοντά; Αν δεν έχεις ψωνίσει ήδη δε θα πληρώσεις και τόσα πολλά (παραπάνω)!

 

Αθήνα δε βρήκες πουθενά; Ψάχνω κι εγώ για ένα ruby amp και δε μπορώ να βρω. Ξέρεις αν με άλλο τρανζίστορ γίνεται η δουλειά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθήνα δε βρήκες πουθενά; Ψάχνω κι εγώ για ένα ruby amp και δε μπορώ να βρω. Ξέρεις αν με άλλο τρανζίστορ γίνεται η δουλειά;

Αθήνα δεν βρήκα ΠΟΥΘΕΝΑ (ούτε καν σε προμηθευτή  :-X του Φανου...) τέτοιο περπάτημα ούτε φαντάρος...

Για το Οrange Squeezer μου ο Toneless μου πρότεινε σαν αντίστοιχα τα MPF102 και ΒF245Β με αυτή τη σειρά...

Το μόνο που βρήκα είναι το ΒF245C αλλά επιμένω στο 2Ν5457 για λόγους πατριωτικούς!  :o (θα το βρω το #@$Ε##) >:(

Δεν ξέρω πάντως αν θα κάνεις τη δουλειά σου μ'αυτά... sorry!

 

" Θείο! Έχει η fender κόκκαλα;"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 17 μου πήρα κ εγώ την πρώτη μου ηλεκτρική, και όπως είχε πει και κάποιος πριν, Fat Strat Deluxe ...είχε όμως 300κατοστάρικα......Γενικά σου προτίνω την squier strat σαν επιλογή, αν κ κάποιο φτηνότερο μοντέλο!

Από ενισχυτή, προτίνω κάποιο φτηνό 15άρι της line6 μιας και θα κάνει άψογα την δουλειά του!

Guitarist in training

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου