Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρική & Ενισχυτης για αρχάριο


XaMeNoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ομως ΜΗΝ την παρεις αν δεν σου αρεσει οπτικα γιατι το σπουδαιοτερο για να ασχοληθεις σοβαρα με ενα οργανο ειναι να το "ερωτευθεις"' date='παρε λοιπον μια κιθαρα που να σου αρεσει πολυ. :wink: [/quote']

 

+100000

Πολυ σωστη συμβουλη,μην ακουσεις αποψεις του στυλ "την κιθαρα δεν την παιρνεις για να την βλεπεις αλλα για να παιζεις" Την κιθαρα πρεπει να την βλεπεις και να θες να παιξεις, ενα οργανο που δεν θα σου αρεσει μετα απο λιγο καιρο θα σε ξενερωσει :cry:

 

Υ.Γ.εννοειται πως θα πρεπει να πηγαινει και με το ενδυματολογικο σου στυλ :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

H telecaster ειναι η "μητερα" ολων των ηλεκτρικων κιθαρων (η πρωτη solid body κιθαρα που φτιαχτηκε ποτε)

ε οι παλιοί ειναι φλώροι, δεν ξεραν τι φτιάχναν :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι φαν της ιδέας ¨Ωραία εμφάνιση, γουστάρω να παίζω¨...

 

Κατέχω μια fender αλλά δεν την εμφανίζω ποτέ live. Καλή, χρυσή αλλά live παίζω πάντα με jackson. Τσέκαρε αυτό...

 

http://www.thomann.de/gr/search_dir.html?sw=jackson&x=0&y=0

 

Θέλω να τις πάρω όλες μονο κ μονο για να τις αλλάζω σε κάθε τραγούδι.ΧΕ.

:)

 

Μια χαρά ήχο θα βγάλεις. Προσωπική γνώμη για πρώτη κιθάρα μη πάρεις flying V style γιατί είναι λίγο ζόρικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας ευχαριστησω για ακομη μια φορα ολους αλλα αντιμετωπίζω το εξης προβλημα...Παρηγγειλα απο το Thomann αυτα εδώ:

 

http://www.thomann.de/gb/fender_squier_affinity_fat_strat_rw_mb_egitarre.htm

 

http://www.thomann.de/gb/marshall_mg15dfx.htm

 

+Ενα καλωδιακι και

 

Εστειλα τον πατερα μου να παει σε μια τραπεζα να βαλει τα λεφτα.

 

Χθες λοιπον πηγε στην γενικη και του ειπαν οτι πρεπει να εχει λογαριασμο εκει για να κανει εμβασμα ενω αυτος δεν ειχε (που να ξερει ;; :oops: ).

 

 

Σήμερα λοιπον πηγε στην Eurobank με το βιβλιαριο του που εχει λογαριασμο και ζητησε να του μεταφερουν τα λεφτα και αυτοι ειπαν πως δεν μπορουν και επισης του ειπαν να παει σε κατι "συναλαγχτηρια" (δεν θυμαται πως ακριβως του το ειπαν,εχει και αλλες εγνοιες εκτος απο τις καλλιτεχνικες μου ανησυχιες :lol: ) στιην Ομονοια για να κανει την δουλεια του...

 

Ξερει κανεις τι παιζει;; Ετσι γινεται κανονικα η δουλεια ;; Δεν νομιζω γιατι στην γενικη του ειπαν οτι πρεπει να εχει λογαριασμο μονο...Αν ξερει κανεις ας με φωτισει...Και σε αυτα τα συναλαγχτηρια ποσα θα πρεπει να πληρωσω για να γινει η δουλεια ;;; Ειναι αξιοπιστα;;

 

Ευχαριστω εκ των προτέρων...Α και πειτε και καμια γνωμη για την επιλογη μου :D

XaMeNoS τα παιρνει ολα ! 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά επιλογή έκανες! ¶ντε με το καλό και καλά παιξίματα. :wink:

 

Για το θέμα με τα λεφτά δεν γνωρίζω δυστυχώς να σου πω... :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ 2 φορές που χρειάστηκε να στείλω λεφτά σε λογαριασμό του εξωτερικού τα έστειλα μέσω web banking της eurobank χωρίς κανένα πρόβλημα. Φαντάζομαι οτι αυτή η διαδικασία θα γίνεται και απο τον γκισέ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Web banking ειναι αυτο που λεει στο site της e-banking ;;

Αν ναι,για να εγγραφεις ,απο οτι διαβασα μολις τωρα, χρειαζεται καρτα αναληψεων ή πιστωτικη και εγω(ο πατερας μου δλδ) δεν εχει τπτ απο τα δυο...Εχει βιβλιαριο :?

XaMeNoS τα παιρνει ολα ! 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον κατι δεν εξηγησε καλα στην τραπεζα ο πατερας σου και εγινε μπερδεμα. Με το εμβασμα παιρνεις λεφτα απο τον δικο σου λογαριασμο και τα στελνεις στον τραπεζικο λογαριασμο καποιου αλλου. Πρεπει να σου εχουν δοσει και τα στοιχεια απο το μαγαζι (πχ τον IBAN, λογαριασμο κλπ). Με το e-banking μπορεις να το κανεις, ομως θα χρειαστει μερικες μερες μεχρι να ενεργοποιηθει ( αφου οπως καταλαβα δεν εχεις τωρα την υπηρεσια αυτη). Αν κανεις λογαριασμο e-banking πες οτι θελεις και να κανεις συναλλαγες και οχι μονο να βλεπεις τις κινησεις των λογαριασμων, για να σου βγαλουν και κωδικο για πραγματοποιηση συναλλαγων.

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου