Προς το περιεχόμενο

Τί ρόλο βαράει το google plus?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το χρησιμοποιεί κανείς αυτό; Μπορεί να μας εξηγήσει με απλά λόγια τί ακριβώς είναι; Έχω ήδη λογαριασμό καθώς έχω youtube λογαριασμό και από αυτό συνδέθηκε και τρέχα γύρευε...Αλλά τί πραγματικά είναι; Ποιές οι απόψεις σας περί τούτου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το google+ είναι ένα ακόμα social media όπως και τα Facebook, Tweeter.

Δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα μαζί του οπότε δεν μπορώ να σε ενημερώσω παραπάνω.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Είναι μια χαζομάρα και μισή, όπως τα περισσότερα κοινωνικά μέσα εκει έξω. Με λίγα λόγια είναι το και  ''καλά'' της google, κοινωνικό μέσο επειδή τους πονάει που δεν κατασκέυασαν αυτοι πρώτοι το facebook. Έχεις email και λογαριασμό στο youtube; Ανήκεις στην Google, ολα σε ένα.

 

Η google, θα σε κάνει να μετανοιώσεις την στιγμή που τα έκανες, τα πάντα τα συνδέει με το google+, σχόλια στο Youtube, αναρτήσεις, φώτο, post εδώ post εκεί. Με λίγα λόγια προσπαθούν να το κάνουνε σαν το facebook, συν ότι έχεις τον ίδιο λογαριασμό που έχεις στο youtube.

 

peace

 

 

οὐαὶ τοῖς ἡττημένοις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κάνει όλα μια σαλάτα κοινώς. Κάποιος ας πούμε διατηρεί επαγγελματικό email άλλα θέλει να ανεβάζει και βιντεάκια με το ψευδώνυμο Kouniontousan Tarhidiamou. Θα ανακαλύψει σύντομα ότι πελάτες και συνεργάτες του θα του απευθύνονται πλέον:

Αγαπητέ Kouniontousan Tarhidiamou... ή

Καλημέρα Kouniontousan Tarhidiamou... ή ακόμα 

Ελπίζουμε σε μια ωφέλιμη συνεργασία Kouniontousan Tarhidiamou.

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εσπασε τα νευρα αυτη η λαλακια οταν το εκαναν ,με το ζορι να εχεις google+ ,επειδη εχεις λογαριασμο στο ytube ΔΕΝ ΘΕΛΩ ρε φιλε google γ...ω το νταβαντζιλικη σου!Εφαγα 2 απογευματα για να αποσυνδεσω τους δυο λογαριασμους αλλα τζιφος..δεν γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου