Προς το περιεχόμενο

Ιγγλέσης Δέξιππος-Τα παλαιοσχολίτικα


blue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και είμαστε λίγο off topic να πω ότι μου αρέσει το σχόλιό σου. Δείχνει ότι οι καλλιτέχνες στο NOIZ δεν έχουν χεσμένο το κοινό τους  :)

 

 

 

 

 

Τώρα δεν ξέρω ποιός είναι ο καλλιτέχνης και ποιός το κοινό ;D ;D ;D αλλά ο Blue  και ο Earendil  εξέλαβαν τα σχόλιά μας ως κοινό ;D

Συνεχίστε παίδες, πρόκειται περί  διαλόγου με το Dinospap από άλλα νήματα.

 

Harilatron  ότι μελέτησες, μελέτησες, η εξεταστική έφτασε ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εξελάντ μοναμιζ.

 

Φαντάζομαι γιατι οχι, αλλα αν βαλετε και μπασο-κρουστα, θα γινεται πολλοι γαματοι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναευχαριστώ για τα καλά λόγια.

 

Ο άδειος ήχος στην κιθάρα (τενεκές) είναι επιλογή στη ρύθμιση του EQ για να ακούγεται παλιό το σύνολο. Χωρίς επεξεργασία, και επειδή το ακκορντεόν γράφεται καλά με το zoom, αλλά η κιθάρα ακούγεται ταβερνιάρα, δεν μου άρεσε το αποτέλεσμα. Δηλαδή Earendil, κατέληξα σε αυτή τη ρύθμιση ακριβώς επειδή

η λίγο "άδεια" αίσθηση υποχωρεί όταν μπαίνει το ακκορντεόν

.

 

 

Τελοσπάντων αυτού του είδους την κριτική επιζητούσα γιατί δεν ξέρω αν αυτή η αισθητική περνάει ή πρόκειται για κάποια βλάβη στο ακουστικό μου γούστο και χρειάζεται να αλλάξω κάποιο μπουζοκαλώδιο. Ελπίζω στο άμεσο μέλλον να μειωθεί η βαρεμάρα και να γράψουμε χώρια ώστε να μπορέσω να επεξεργαστώ διαφορετικά τα 2 όργανα και να έχω το επιθυμητό αποτέλεσμα.

 

Ευχαριστώ και πάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω στο άμεσο μέλλον να μειωθεί η βαρεμάρα και να γράψουμε χώρια ώστε να μπορέσω να επεξεργαστώ διαφορετικά τα 2 όργανα και να έχω το επιθυμητό αποτέλεσμα.

 

Please do.  :)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

... Ελπίζω στο άμεσο μέλλον να μειωθεί η βαρεμάρα και να γράψουμε χώρια ώστε να μπορέσω να επεξεργαστώ διαφορετικά τα 2 όργανα και να έχω το επιθυμητό αποτέλεσμα.

...

 

Άμα έχετε κότσια να ανεβάσετε video όχι mp3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου