Προς το περιεχόμενο

Sexy Mexi Strat & Tele!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενώ έψαχνα εξονυχιστικά τα ιντερνετομάγαζα για καλές ευκαιρίες σε κιθάρες με 500-700 Ευρά και παρ'όλο που ούτε καινούρια strat έψαχνα (έχω μια μεξικάνα ήδη) ούτε tele, βρήκα αυτές εδώ και είπα να μοιραστώ μαζί σας τα ευρήματά μου:

 

http://namm.harmony-central.com/SNAMM06/Content/Fender/PR/Classic-Player-Series.html

 

Προσωπικά τις βρίσκω πολύ δελεαστικές (και σέξυ λολ) και ο δύστυχος εκεί που έλεγα να πάρω μια και αν, τώρα έχω αποφασίσει να τις πάρω και τις τρεις (μόλις μαζέψω τα απαραίτητα κονδύλια)! Α ρε Fender τι μου κάνεις ώρες ώρες!

 

Στα περισσότερα ιντερνετομάγαζα έχουν 550-650 Ευρά. IMHO επιτέλους έβγαλε η Fender μεξικάνες που αξίζουν τα λεφτά τους με το παραπάνω!

 

000002190.jpg

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς... σε προλάβαμε :lol: :lol: :lol: μιας και το έχουμε συζητήσει εδώ και κάτι μήνες :wink: Δεν μπορώ να βρω το thread τώρα, λείπει και ο επίσημος retriever του φόρουμ (ο elavd :P )

 

Έχεις δίκιο ότι φαίνονται πολύ αξιόλογες, πλην όμως νομίζω ότι δεν είναι ακόμα διαθέσιμες στην Ευρώπη (τουλάχιστον η Τέλε σίγουρα όχι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς... σε προλάβαμε :lol: :lol: :lol: μιας και το έχουμε συζητήσει εδώ και κάτι μήνες :wink: Δεν μπορώ να βρω το thread τώρα' date=' λείπει και ο επίσημος retriever του φόρουμ (ο elavd :P )[/quote']

 

ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!!

 

Όλα εγώ πρέπει να τα βρίσκω σε αυτό το forum!!!:twisted: :twisted:

 

Ορίστε

:lol: :lol: :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς... σε προλάβαμε :lol: :lol: :lol:

 

:D :D :D

Πωπω πάνω στη φούρια μου δεν κοίταξα τα παλιότερα posts! Χαλάλι πάντως αξίζουν ένα δικό τους thread!

 

Thanx και στο επίσημο "ξετρυπωτήρι" του NOIZ, elavd! :D :D :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα χαρακτηριστικά και μόνο επαναλαμβάνω ότι παίζει να είναι το καλύτερο της Μαξικανικής παραγωγής ever!! Επιτέλους !!! :wink:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε συγχωρείς που ρωτάω αλλά με αυτά τα λεφτα γιατί δεν αγοράζεις μια αμερικάνικη fender (Higway πχ με Hanbaker πίσω). 570 στον Thomann 700 περίπου στο Στόλλα...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε συγχωρείς που ρωτάω αλλά με αυτά τα λεφτα γιατί δεν αγοράζεις μια αμερικάνικη fender (Higway πχ με Hanbaker πίσω). 570 στον Thomann 700 περίπου στο Στόλλα...

 

Γιατί η Players (αν είναι όπως λένε οι προδιαγραφές) θα την τρώει για πρωϊνό την Highway και μετά θα φτύνει τα κουκούτσια. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΥΣΙΚΑ! Σύντροφε Βασίλη! Με steel block, lightweight steel sandles, 12 radius, 3x custom shop '69 pickups, vintage (τύπου) kluson mechanics, μάλλον δεν "παίζεται" στην τιμή - κατηγορία, ποια highway one.....

Η κιθάρα αυτή με τα specs που διαφημίζουν ότι θα έχει (περιμένουμε να την δούμε και "παικτικά") κάνει την highway one να μην έχει "κατηγορία" να "παίξει" ώς τιμή και ποιότητα... δηλαδή γιατί να βάλει κάποιος 50 ευρώ παραπάνω να πάρει την highway έστω και upgrated όταν με κάτι λιγότερα παίρνει την κούκλα που λέμε!

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου