Προς το περιεχόμενο

Ο yngwie malmsteen είναι σρέντερ;


Insectius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Και με αυτό τι δηλαδή;Μειώνει θες να μας πεις την εξωφρενική μουσική αντίληψη που είχε ο Malmsteen από πολύ μικρή ηλικία,επειδή σε κάποιον άλλο -εξίσου μεγάλο- κιθαρίστα ήρθε η επιφοίτηση αργότερα; ;D

 

Δηλαδή ο Mozart που έγραφε συμφωνίες από τα 4 του ήταν κανονική περίπτωση συνθέτη; ::) ::)

Αυτο καταλαβες εσυ? αλλο πραγμα ειπα. Σε σχεση με αυτο που ειπες πιο πανω απαντησα, με την ιδια λογικη μπορει να πει ο Μοτσαρτ στον Μαλμστην "εσυ τι εκανες στα 4 σου?"
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 115
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Αυτο καταλαβες εσυ? αλλο πραγμα ειπα. Σε σχεση με αυτο που ειπες πιο πανω απαντησα, με την ιδια λογικη μπορει να πει ο Μοτσαρτ στον Μαλμστην "εσυ τι εκανες στα 4 σου?"

 

Αν μπορούσε να πει κάτι τέτοιο,θα είχε βάση καθώς όντως ο ίδιος ήταν από τους πιο χαρισματικούς μουσικούς όλων των εποχών και αυτό αντικατοπτρίζεται στην υπερβολικά γρήγορη ωρίμανση του εγκεφάλου του.

 

Ένα παιδί που λύνει διαφορικές εξισώσεις από το δημοτικό είναι το ίδιο χαρισματικό με μένα και σένα;

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι λέει μια παροιμία για μια αλεπού που κάτι δεν έφτανε λέει ...κλπ κλπ κλπ. ::)

 

Αν με αυτο εννοεις πως δεν τον μπορουν γιατι ζηλευουν την τεχνικη του, ειμαι καθετα αντιθετος. Υπαρχουν και αλλοι λογοι περα απ'τη ζηλια/ κομπλεξ οπως αλλη αισθητικη, ακουσματα, διαθεση κτλ.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    Aλλη μια διαμαχη για τον Μαλστιν αυτή τη φορά με τιτό και όχι γυρισμα μέσα σε άσχετο θρεντ ,παει να γινει όντως το θέμα σαν τα ξυλα και το κατα πόσο επηρεάζουν

  Το θέμα ειναι ότι συμετέχουν πάλι τα ίδια άτομα με τις ίδιες απόψεις κτλ.

Ντάξει ρε μάγκες δεν κουραστήκατε να φαγώνεστε .Ειρήνη ημιν που λεει και ο Τζιζας.

    Χεσμένους σας εχει όλους ο Μαλστιν αν τον κραζεται ή τον έχετε αγιο.

Αυτός και καριέρα έκανε και φράγκα έβγαλε και μεγαλωσε και πηρε και λιγα κιλακια(που το κακο ,η μπακα ειναι αντρικο συμβολο)και να φανταστεις ότι δεν είναι καθόλου του γουστου μου αλλά τι να αποδείξω δηλ τωρα ότι δεν ξερει να παίζει .Να κι αν ξερει να και αν δεν ξερει.

Σου αρεσει τον ακους δεν σου αρεσει όχι και ελεος πια με το Μπιλι εχετε βρει το αδυνατο σημειο του και βαρατε αλυπητα όχι ότι αυτλος δεν τα θέλει τα θέλει και αυτος αλλά ενταξει χαλαρα ,μαστιν και μαστιν και να ηταν στο απογειο της καριερας του να πω ενταξει ο τυπος επαιζε στα φορτε του πριν 20 και χρονια και όπως και να το κανουμε δεν ειναι και rolling stones.Χαλαρα μαγκες χαλαρα .Αυτα με μια διαθεση χαβαλε δεν τα χωνω σε κανενα ετσι να πω και γω την μαλακια μου.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Σου αρεσει τον ακους δεν σου αρεσει όχι και ελεος πια με το Μπιλι εχετε βρει το αδυνατο σημειο του και βαρατε αλυπητα όχι ότι αυτλος δεν τα θέλει τα θέλει και αυτος αλλά ενταξει χαλαρα ,μαστιν και μαστιν και να ηταν στο απογειο της καριερας του να πω ενταξει ο τυπος επαιζε στα φορτε του πριν 20 και χρονια και όπως και να το κανουμε δεν ειναι και rolling stones.Χαλαρα μαγκες χαλαρα .Αυτα με μια διαθεση χαβαλε δεν τα χωνω σε κανενα ετσι να πω και γω την μαλακια μου.

 

https://www.youtube.com/watch?v=XFwbg_AjUZ4

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    Aλλη μια διαμαχη για τον Μαλστιν αυτή τη φορά με τιτό και όχι γυρισμα μέσα σε άσχετο θρεντ ,παει να γινει όντως το θέμα σαν τα ξυλα και το κατα πόσο επηρεάζουν

  Το θέμα ειναι ότι συμετέχουν πάλι τα ίδια άτομα με τις ίδιες απόψεις κτλ.

Ντάξει ρε μάγκες δεν κουραστήκατε να φαγώνεστε .Ειρήνη ημιν που λεει και ο Τζιζας.

    Χεσμένους σας εχει όλους ο Μαλστιν αν τον κραζεται ή τον έχετε αγιο.

Αυτός και καριέρα έκανε και φράγκα έβγαλε και μεγαλωσε και πηρε και λιγα κιλακια(που το κακο ,η μπακα ειναι αντρικο συμβολο)και να φανταστεις ότι δεν είναι καθόλου του γουστου μου αλλά τι να αποδείξω δηλ τωρα ότι δεν ξερει να παίζει .Να κι αν ξερει να και αν δεν ξερει.

Σου αρεσει τον ακους δεν σου αρεσει όχι και ελεος πια με το Μπιλι εχετε βρει το αδυνατο σημειο του και βαρατε αλυπητα όχι ότι αυτλος δεν τα θέλει τα θέλει και αυτος αλλά ενταξει χαλαρα ,μαστιν και μαστιν και να ηταν στο απογειο της καριερας του να πω ενταξει ο τυπος επαιζε στα φορτε του πριν 20 και χρονια και όπως και να το κανουμε δεν ειναι και rolling stones.Χαλαρα μαγκες χαλαρα .Αυτα με μια διαθεση χαβαλε δεν τα χωνω σε κανενα ετσι να πω και γω την μαλακια μου.

https://www.youtube.com/watch?v=XFwbg_AjUZ4

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ κρυφοσκυλα!!!!χεχεχε

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μαλμστιν αντεγραψε το βιμπρατο του Πανταζη!!

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 20 χρόνια ευελπιστώ να τον έχω ξεπεράσει!Αχαχαχαχαχαχαχα ;D ;D 8)

 

Πέρα απ'την πλάκα,γούστα είναι αυτά και ο καθένας ακούει ότι του αρέσει,εννοούνται αυτά.Οι άσχημοι χαρακτηρισμοί και ο μηδενισμός προσώπων και επιτευγμάτων όμως είναι άλλη ιστορία. :)

 

Βilly αγορι μου πρεπει να το καταλαβεις οτι εισαι κολλημενος στα 80ς...αυτο ειναι ξεκαθαρα οπισθοδρομικο.... πρεπει να κολλησεις στα ποιο συγχρονα...60ς ;D για να σε δει ο θεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου