Προς το περιεχόμενο

Φιρίκι Πηλίου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 237
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ρε λες να φταίει ο μουλάς που μας έκανε ντου με την αγιαστούρα προψές?

Μου τον έστειλε η κυρά Τασούλα ζμπίτι, χωρίς να ξέρω ανοίγω τη πόρτα που χτύπησε και μου βγαίνει ένας μουτζαχεντίν μαυροφορεμένος με κάτι μαιντανά και κάτι σταυρούς, μου τους χώνει στη μούρη καταβρέχει το σπίτι απ άκρη' σ' άκρη και μετά βγήκε και κατάβρεχε τα αυτοκίνητα.

  Προς ώρας η Παράγκα κι εγώ ήμεθα καλά, το αυτόν ελπίζω και δι εσάς, Τζίκης μπάι  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπον, έφυγα για την προτελευταία συνάντηση,  με τον Πετριδη να εχει αφιέρωμα στους beatles. Γύρισα πριν λιγο σπίτι και ακουσα να συζητάνε παλι για beatles. Ρε, τι έγινε?  Μπας και σκότωσαν τον Λενον? Αποκλείεται.

 

Η κατάσταση έξω ειναι Rock (με pop blogger υπουργό οικονομίας). Πήρα τον παγκόσμιο Μινώταυρο απο το Amazon στο kindle και διάβασα μερικές σελίδες χθες. Aporia.

 

Πρεπει να βρούμε έναν τροπο να μιλήσουμε λιγο για ολα αυτα χωρίς να κινδυνεύουμε να μας ρουφήξει ο harilatron στα άδυτα του Εσπρεσσο.

 

Μπα, αδύνατο... Θα μας μαλώσει ο yameth...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

...

Πρεπει να βρούμε έναν τροπο να μιλήσουμε λιγο για ολα αυτα χωρίς να κινδυνεύουμε να μας ρουφήξει ο harilatron στα άδυτα του Εσπρεσσο.

...

Θα γίνω ποπ μπλόγκερ και θα αναμεταδίδω τα πιο μινόρε φιρίκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυρνάω ζπιτ κατά τις 9 του βραδ και λέω........θάχει βροχές, χιόνια στου καμπαναριό κλπ κλπ το ΣΚ. Του ζμπιτ είναι χάλια 2 ΣΚ που έλειπα και η ζόμπα έχει μπουκώσει λαίμαι .

  Βάζω τη στολή και ξηλώνω μπουριά και ζόμπα . 3 ώρες μετά και μπόλικη κάπνα όλα μοιάζουν ιδανικά στο παραγκόσπιτο για ένα υμπέροχο ΣΚ......αν εξαιρέσουμε 2-3 πλυντήρια κάτι σκουπιζοσφουγγαρίσματα και κανά δυο μαγειρέματα.

            Το Αλεξανδροπουλίτικο το τσίπουρο είναι υπέροχο λαίμαι

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου