Προς το περιεχόμενο

Brand New Day


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάρα πολύ ωραίο, ειδικά οι κιθάρες (και ειδικότατα οι slide κιθάρες :):) )

 

Ta δραμς είναι λίγο δυνατά στις ψηλές συχνότητεες από τα μαραφέτια που το ακούω και καλύπτουν τα υπόλοιπα.

 

Ποιο είναι το στατους αυτή τη στιγμή οσον αφορά την κυκλοφορία δίσκου;

 

Εχεις ρε φίλε πάντως κάτι που λείπει, αυτό το dirty το αλητικο, μπράβο :)

Eυχαριστώ πολύ Αuditory να'σαι καλα φίλε.Οσο για τον δίσκο καλή ερωτηση .υλικό πάντως υπάρχει απλά το παμε εργα με τον Χαρη.Παντως μες στο μυαλο μου ειναι ,εννοειετε διαδικτυακη κυκλοφορια ,δεν μας περνει για κανονικη ,Βλεπουμε.

Φίλως το έχεις το πακέτο, φωνή-κιθάρα-ιδέες..............για το είδος είσαι σούπερ. Τώρα μύξες κλπ θα τα αναλάβουν τα μεγαθήρια,αλλά μην τα αφήνεις να στέκονται οπίσω σου, τοίχο, τοίχο να πηγαίνεις ;D ;D ;D

 

Και επιτέλους οι πρωταγωνιστές των ασθμάτων σου ας κόψουν τις κακές συνήθειες, τσιγάρα, αλκοόλ κλπ, ας το ρίξουν στα ναρκωτικά  ;D ;D ;D

Σαμυ χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχα φιλε με εκανες και γελασα.best comment λεμε!!!

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιώργη είναι εξαιρετικό το κομμάτι!

 

Μου άρεσε που άλλαξες "διάθεση" και ύφος. Επίσης η προσθήκη της slide κιθάρας έδωσε πολλά συν στο κομμάτι.

 

Τα ρεφραίν πιστεύω θα ήθελαν λίγη δουλίτσα ως προς τη μίξη. Το λέω αυτό γιατί μπερδεύονται ηχητικά οι ακουστικές, η slide, το hi hat και γίνεται λίγο μπέρδεμα.  :)

 

Για τη φωνή να μην τα λέμε συνέχεια...φοβερή!  8)

 

Μπράβο και πάλι μπράβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Ευχαριστώ Δημητρο  λες να το γυρισουμε στα χαρουμενα.

  Καταλαβαίνω την βαβούρα στα ρεφρεν, παιζουν 4 κιθάρες ,ειναι λογικο να γινεται χαμος αν δεν τα ξες τα κολπα.Θα το δουλεψω λιγο με κανα eq μπας και καθαρισει.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάω λίγο "κόντρα" στο ρεύμα και θα πώ (αν και μου αρέσει το κομμάτι) οτι το προηγούμενο σου (το Visitor) μου άρεσε περισσότερο και "σήκωσε τον πήχη" αρκετά ψηλά  ;D ;D ;D  , απλά μια γνώμη είναι Johnny μην την πάρεις και πολύ στα σοβαραααά  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάω λίγο "κόντρα" στο ρεύμα και θα πώ (αν και μου αρέσει το κομμάτι) οτι το προηγούμενο σου (το Visitor) μου άρεσε περισσότερο και "σήκωσε τον πήχη" αρκετά ψηλά  ;D ;D ;D  , απλά μια γνώμη είναι Johnny μην την πάρεις και πολύ στα σοβαραααά  ;D ;D ;D

Ευχαριστώ φίλε μου.Για να σου πω την αλήθεια το ίδιο ισχύει και για μένα ,αλλά είναι και τελείως διαφορετικά μεταξυ τους.Αυτό είναι απ τεμπο και πιο αισιοδοξο.Αλλά γενικά σαν τύπος είμαι πιο μινοράκιας και γω,τουλαχιστον όσον αναφορα αυτό το στυλ μουσικής.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου