Προς το περιεχόμενο

Lady Nany


samy paraga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Υπερπαραγωγή...

 

Καράβι για πάρτη σου... τρόλεϊ «αγκαζέ»... γρήγορα αυτοκίνητα... κότερα  ;D 

 

Κάτι πήρε ο αφτίς μου ότι θα προταθεί για Βεστ Ρουόκ οβίδεον στα ΜουΤουΒου awards.

 

ΥΓ: Ελπίζω ο Martin (Scorsese) να μην σε χρέωσε πολλά για την σκηνοθεσία  :D

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 75
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σύντροφοι της "NWAA Productions" σας στέλνω τα θερμά μου συγχαρητήρια και τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς.

 

Βαθειά μου πεποίθηση ειναι οτι η νεα σας παραγωγή θα κλονίσει συθέμελα το σαθρό οικοδόμημα του Χόλυγουντ και θα απελευθερωσει επιτέλους όλες τις υγιείς ανεξάρτητες δυνάμεις δημιουργίας, απο τα νησιά Γκαλαπάγκος μεχρι την ατολη του Τζόνστον.

 

Χικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύντροφοι της "NWAA Productions" σας στέλνω τα θερμά μου συγχαρητήρια και τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς.

 

Βαθειά μου πεποίθηση ειναι οτι η νεα σας παραγωγή θα κλονίσει συθέμελα το σαθρό οικοδόμημα του Χόλυγουντ και θα απελευθερωσει επιτέλους όλες τις υγιείς ανεξάρτητες δυνάμεις δημιουργίας, απο τα νησιά Γκαλαπάγκος μεχρι την ατολη του Τζόνστον.

 

Χικ

 

Το πιο πιθανό είναι πως συνταράξαμε καμιά έρημη βραχονησίδα στον Ειρηνικό λαίμαι. Δεν πραζ, είναι γνωστό πως οι μεγάλοι καλλιτέχναι αναγνωρίζονται μετά θάνατον........και δεν σκοπεύω να αναχωρήσω σύντομα, απ το μάταιο τούτο κόσμονε. Εξάλλου πρέπει να βγάλω κι άλλα άσθματα, ώστε το 18χρονο καλλίπυγο  ταταράκι μου να ζήσει άνετα , άμα την αποδήμησή μου.

 Ευχαριστώ σας συγγενείς-φίλοι και μέλη των Παραγκας δια τα καλά σας λόγια, όμως έχω και ένα παράπονο να εκφράσω από τούτο το μετερίζι. Δεν φόρεσα γραβάτα ποτέ στη ζωή μου, αλλά δεν με κάντε ποτέ πρωθυπουργό- υπουργό, έστω Γενικό γραμματέα σε κανά υπουργείο . Φτου σας λαίμαι

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρυ κιόλας, αλλά ξέχασα .

    Ωλ ραίιτς ρεσερβεντς λαίμαι

1. Τρόλευ 4 Αγ Γιάννης -Κολιάτσου  :)

2. Σκάλα-Πάτμου

3. Ωραία Κοιμωμένη-Χαλεπάς

4.Ανατολή φεύγοντας, από Αιγιάλη

5.Blue Star Naxos...ποτέ δεν κατάλαβα γιατί και πως αυτή η εταιρία, έβαλε σαν έμβλημα το αντίστοιχο της εταιρίας του πρωταγωνιστή του Καραγάτση στη ''Μεγάλη χίμαιρα''

6.Νάξος, πλησίον Εγγαρών

7. Blue star Naxos

8. για Αδριανή

9. Λειψοί, κυρ Γιώργης

 

 

 

Tα rei μου Samy !!!

Κλέψαν το Twang και έμεινε η Tele χήρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου