Προς το περιεχόμενο

Eric Johnson + American Vintage 56 Strat


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ειμαι και απολυτα σιγουρος αλλα οτι αντιδρα με το οξυγονο οξειδωνεται. Τα κυτταρα μας οξειδωνονται και πεθαινουν με το περας των χρόνων. Οποιος ειναι σχετικος με οργανικη χημεια ας μας πει (δεν ξερω αν το ξυλο εχει σχεση με τον ανθρακα C  αν και λογικα εχει καθως η καυση του μας δινει σιγουρα ενα ποσοστο καθαρο C. )

 ;D

Τα νιτρα αν δεν παλιωσουν παιδια τσουκου.... Σαν το ουισκι ειναι να ξερετε. υπαρχουν τα τζονυ ρεντ υπαρχουν και τα σπεσιαλ ρεζερβ  ;D

 

που να ειχε και πολυ-ουρεθανη coating to Reissue....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωχ να το, το βλεπω, ερχεται να γινει της Κριμαιας!!! :D

 

Σοβαρα τωρα, νομιζω οτι πια εχει ξεπεραστει το θεμα με τα κσυλα... ;)

 

Φιλε passive (χωρις να με παρεξηγησεις :) ) καταλαβαινω τι θελεις να πεις με την οξειδωση. Αλλα, ειναι βεβαια λαθος η περιγραφη, καθως οξειδωση παθαινουν τα μεταλλα, αλλα και παλι, ας πουμε πως κατι παθαινει το ξυλο, σιγουρα παντως δεν σημαινει οτι αυτο το κανει καλυτερο για να ακουστει ηχητικα...

 

Μονο αν εχεις εσυ στην κατοχη σου δυο τετοιες, πανακριβες κιθαρες με τις οποιες εχεις γραψει επανω τους χιλιαδες ωρες πτησης, αντε, να ξανακανουμε αυτη τη συζητηση με τα κσυλα που τρωει 2500TB στους servers του noiz ;)

 

Και παλι φιλε passive, προς Θεου, δεν κανω αντιπαραθεση ;)

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος πιστευει οτι θα επαιρνα εγω τηλ στην fender κ ο Eric Johnson για να μας φτιαξουν δυο strat,θα μας εφτιαχναν τις ιδιες ας αλλαξει πλευρο!!

 

κ ναι,ακομα κ η signature δεν εχει καμια σχεση με την κιθαρα που παιζει ο Eric Johnson,(οποιος ειχε παει στο παρελθον στην εκθεση κ την εχει πιασει το εχει διαπιστωσει)

 

κ ναι με αυτα τα λεφτα μπορεις να παρεις αλλες κιθαρες τυπου melancon που την γ@,@νε κ την signature κ την a.v.56 strat

 

κ ολα αυτα τα λεω κ ας εχω την Eric Johnson γιατι πολυ απλα ειμαι αντικειμενικος κ αν βρω λεφτα θα την πουλησω για να παρω αυτο που ακουγεται καλυτερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ ολα αυτα τα λεω κ ας εχω την Eric Johnson γιατι πολυ απλα ειμαι αντικειμενικος κ αν βρω λεφτα θα την πουλησω για να παρω αυτο που ακουγεται καλυτερα!

 

ΠΟΛΥ δυσκολα θα βρεις strat που να ακουγεται καλυτερα απο την EJ και ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η MELANCON.. ;)

 

Ευτυχως η Fender φτιαχνει τις καλυτερες κιθαρες ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ της ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΩΡΑ οποτε we better take advantage of it  ;)

 

Tα τελευταια reissue δε που εχει βγαλει ειναι απλα ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΕΣ κιθαρες (και αυτο στο λεει καποιος που ειχε ουκ ολιγες vintage Fender) ;) 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος πιστευει οτι θα επαιρνα εγω τηλ στην fender κ ο Eric Johnson για να μας φτιαξουν δυο strat,θα μας εφτιαχναν τις ιδιες ας αλλαξει πλευρο!!

 

ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΛΗΡΩΣ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΦΟΡΜΙΤΗ aggeloskv...........

ΠΡΩΤΑ Ο ΗΧΟΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Holystone μην ανησυχεις δεν παρεξηγω/παρεξηγουμαι .Τις ΕΙΧΑ αυτες τις δύο κιθαρες. Ποιος νομιζεις οτι της πουλησε στον EJ ????  

 

Holystone επισης χρειαζεσαι προπονηση στο trolling detection και γρηγορα μαλιστα  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα τελευταια reissue δε που εχει βγαλει ειναι απλα ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΕΣ κιθαρες (και αυτο στο λεει καποιος που ειχε ουκ ολιγες vintage Fender) ;) 

 

Και για του λογου το αληθές, ακομα και squier φτιαχνονται σημερα με πολυ καλη ποιοτητα...

 

Αντε, τρεχατε!

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα! Βρε ας ειχα εγω τα λεφτα για μια τετοια κιθαρα, και δεν μπα να ειναι και απο το μπαουλο της γιαγιας μου, δεν με πειραζει! ;)

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου