Προς το περιεχόμενο

Cronus Reloaded


atreu73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μας είπε κατι που δεν ξέρουμε...

 

"Έλα αδερφέ! Πέρα από τις όποιες τεχνικές αδυναμίες στην ηχογράφηση, το κομμάτι μουσικά ακούγεται σωστά δομημένο, με ασυνήθιστο στίχο και όμορφη μελωδική γραμμή. Έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον ο τρόπος ερμηνείας του φίλου σου και σίγουρα το όλον άκουσμα είναι έξω από τις συνηθισμένες φόρμες. Αυτό ακριβώς το διαφορετικό ύφος που το αναδεικνύει, είναι που μειώνει -ως συνήθως- και τις πιθανότητες του να γίνει δημοφιλές σε ευρύ ακροατήριο. Αλλά κάποιοι σίγουρα θα το θαυμάσουν και ακόμα περισσότεροι θα το προσέξουν, ανάλογα και με τα εν γένει μουσικά ακούσματά τους. Δεν συναντάω συχνά ανάλογα ηχογραφήματα. Καλό."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τα έχω ξαναπεί με τον συγκεκριμένο παλιοχαρακτήρα, πως είναι μοναδικός.

Χτες το άκουσα πρώτη φορά και κάτι με χάλαγε πραγματικά πολύ για πρώτη φορά σε άσθμα του συγκεκριμένου.

Οι στίχοι είναι υπέροχοι, όπως πάντα.

Αυτή η ελχτρική-πετυχημένη-για vst, αλλά στ'αυτιά μου φρικοφέρνει σε ήχο, μικρό το κακό

Μετά την ελεχτρική αρχίζει ένα πιάνο και στο επόμενο κουπλέ ένα συνθ. Και τα δυο αυτά ηχητικά με φέραν στο νου, κάτι από διαφημήσεις τραπεζών στη τιβι. Τελικά αυτό με χάλαγε στο όλον που κατά τ'άλλα είναι υπέροχο.

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε atreu την ώρα που άκουγα το κομμάτι σου έγινε σεισμός! Κυριολεκτικά! Αφού πέταξα τα ακουστικά από τα αυτιά μου να πανικοβληθώ με την ησυχία μου (αφού τους φοβάμαι τους σεισμούς, ψέμματα να πω;  ;D), ηρέμησα και το έβαλα ξανά. Τότε έγινε και δεύτερος σεισμός, μεταφορικός αυτή την φορά!

Τι να πω; Τα σέβη μου και πάντα τέτοια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξυπνάω τη γυναίκα μου και της λέω: διάβασε καλή μου τι γράφουν για τον άντρα σου. Γράφει καλό ακόρντο λένε κτλ.

Πλησιάζει την οθόνη, διαβάζει με ένα χαμογελάκι - ξέρετε ποιο είναι - και μου λέει:

Εντάξει τι θα σου πουν οι φίλοι σου; Κι αυτοί ψώνια σαν εσένα είναι.

 

Υγ τελικά Dinos το μυστήριο με τις χαμηλές συχνότητες παραμένει μυστήριο.

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξυπνάω τη γυναίκα μου και της λέω: διάβασε καλή μου τι γράφουν για τον άντρα σου. Γράφει καλό ακόρντο λένε κτλ.

Πλησιάζει την οθόνη, διαβάζει με ένα χαμογελάκι - ξέρετε ποιο είναι - και μου λέει:

Εντάξει τι θα σου πουν οι φίλοι σου; Κι αυτοί ψώνια σαν εσένα είναι.

 

 

και εμενα τα ιδια μου λεει.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου