Προς το περιεχόμενο

Fender american special strat fsr (thomann)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε Mike τι του λες του ανθρώπου; ;)

Αυτός ψάχνει τη γλυκάδα του μονού και του λες για κεραμικούς;

Έχω έναν cruiser στο bridge μιας strat μου και η μόνη σχέση που έχει με μονό στον ήχο είναι η ένταση. Όλο λέω να τον βγάλω αλλά βαριέμαι :)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 4 μήνες αργότερα...

Πω! Την ειδα και ερωτευτηκα!!!

 

Τρεχει τωρα 749!

 

Αλλα, τι radius εχει, και γενικα λεπτομερειες στα specs?

 

Δεν βρισκω... :/

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικώς δεν καταλαβαίνω γιατί μπορεί κάποιος να θέλει να πάρει αυτή την επετειακή american special και όχι την απλή. Το μόνο special που έχει αυτή είναι το χρώμα που δεν είναι παραγωγής. Κατά τ' άλλα και προφανώς για να τη διαφοροποιήσουν περαιτέρω από την απλή, της έβαλαν τους αδιάφορους american standard μαγνήτες (αυτούς που ούτε οι american standard φοράνε πια, αν κατάλαβα καλά) και το μικρό headstock.

+1000 σε αυτά που έγραψε ο Σπύρος! Η διαφορά των ~100 Eu υπερκαλύπτεται με τους Texas special μαγνήτες που φοράει η νορμάλ σπέσιαλ και το μεγάλο headstock βεβαίως βεβαίως ;D   Τώρα, όσον αφορά το χρώμα, εκεί, περί κολοκυθόπιτας....... ::)    Έχω εδώ και 3 χρόνια αυτήν: http://www.thomann.de/gr/fender_american_special_strat_mn_2cs.htm και είμαι καθ΄'ολα ευχαριστημένος-ικανοποιημένος-ερωτευμένος-εκστασιασμένος :o.   Αν την άλλαζα πάλι αυτήν θά'παιρνα!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου