Προς το περιεχόμενο

απατη απο αγγελια στο smartnoiz


glefas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενταξει φιλε μου αν εσυ εγκρινεις και εισαι υπερ των απαντησεων του , και με τον πιο τροπο κανει συναλλαγες ο κυριος και πως συμπεριφερεται ... τι να πω . Τοτε να προσεχουμε και σενα!!!

 

Επειδη ομως μπορει να ειμαι ο επομενος που θα συμπεριφερθει ετσι (ο εκαστοτε πωλητης), η που παραλιγο να χασω και γω δυο κεφαλες κιθαρας σε μια παρομοια περιπτωση ...

 

Δεν κρινω ... απλα αντιδρω στον ασχημο χειρισμο του και στις μετεπειτα απαντησεις του που απο μονες τους κρινοντε και κανουν ΚΡΑ για εναν ΜΗ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΠΩΛΗΤΗ!!

 

 

 

Μην αγορασεις τοτε ρε φιλε….

 

Δε καταλαβαινω το κολλημα σου….Παρανοικος εισαι?

 

Το τι κανεις εσυ στην ζωη σου και στις συναλλαγες σου δε σημαινει πως αποτελει και προτυπο η παραδειγμα προς μιμηση….κανε οτι θες…κανω οτι θελω….τι δε καταλαβαινεις῞Συμφωνουμε ---καλως…δε συμφωνουμε---δε κανουμε συναλλαγη…απλο...

Guitars:YAMAHA SG1820,YAMAHA SG1802

Pedals:Jerry Cantrell Wah, Bogner Red, Bogner Blue, MXR 5150 Overdrive, Zoom MS-70CDR

AMPS:Yamaha THR100, Atomic Amplifire

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μην αγορασεις τοτε ρε φιλε….

 

Δε καταλαβαινω το κολλημα σου….Παρανοικος εισαι?

 

Το τι κανεις εσυ στην ζωη σου και στις συναλλαγες σου δε σημαινει πως αποτελει και προτυπο η παραδειγμα προς μιμηση….κανε οτι θες…κανω οτι θελω….τι δε καταλαβαινεις῞Συμφωνουμε ---καλως…δε συμφωνουμε---δε κανουμε συναλλαγη…απλο...

 

Απο την στιγμη φιλε μου που δεν τα βρηκατε με τον εκαστοτε αγοραστη την ωρα που επρεπε σε ενα απλο τηλεφωνημα η εστω σε πμ και εφτασες να βγεις και να λες διαφορα δημοσα.... νομιζω οτι εχω καθε δικαιωμα να πω την αποψη μου πανω σε αυτα.

 

Αν αυτα σου κακοφαινοντε και με κανουν στα ματια σου να φαινομαι παρανοικος ...τοτε μαλλον δεν εχω εγω το θεμα!!! :)

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμη φιλε μου που δεν τα βρηκατε με τον εκαστοτε αγοραστη την ωρα που επρεπε σε ενα απλο τηλεφωνημα η εστω σε πμ και εφτασες να βγεις και να λες διαφορα δημοσα.... νομιζω οτι εχω καθε δικαιωμα να πω την αποψη μου πανω σε αυτα.

 

Dude, that's creepy ;D

 

Εγω μαλωσα με την κοπελα μου, αν θες να πεις και εκει την αποψη σου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dude, that's creepy ;D

 

Εγω μαλωσα με την κοπελα μου, αν θες να πεις και εκει την αποψη σου :P

 

;D ;D ;D

 

(θεούλη, neeq)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Dude, that's creepy ;D

 

Εγω μαλωσα με την κοπελα μου, αν θες να πεις και εκει την αποψη σου :P

Νομίζω ότι η κοπέλα καλά έκανε. Κι εσύ τι το θέλεις το τριο σε τέτοια ηλικία; Είσαι παππούς πια, κατάλαβέ το! Όσο νωρίτερα το καταλάβεις τόσο το καλύτερο: Πήγαινε τώρα πίσω στο κρεββάτι σου και ήσυχα, εντάξει, Νικ?

 

(Κάτι τέτοιο θες ως άποψη? ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμη φιλε μου που δεν τα βρηκατε με τον εκαστοτε αγοραστη την ωρα που επρεπε σε ενα απλο τηλεφωνημα η εστω σε πμ και εφτασες να βγεις και να λες διαφορα δημοσα.... νομιζω οτι εχω καθε δικαιωμα να πω την αποψη μου πανω σε αυτα.

 

Αν αυτα σου κακοφαινοντε και με κανουν στα ματια σου να φαινομαι παρανοικος ...τοτε μαλλον δεν εχω εγω το θεμα!!! :)

 

να σου υπενθυμησω οτι δε βγηκα εγω ετσι επειδη μου ηρθε να λεω πραγματα δημοσια Κ.Ανακριτη …

Guitars:YAMAHA SG1820,YAMAHA SG1802

Pedals:Jerry Cantrell Wah, Bogner Red, Bogner Blue, MXR 5150 Overdrive, Zoom MS-70CDR

AMPS:Yamaha THR100, Atomic Amplifire

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε ολους...

 

Συγχωρεστε με για την αργοπορια μου , αλλα βλεπετε μερα Θεου σημερα οποτε το προγραμμα ειχε Εκκλησια.

 

Πηγα και ζητησα συγχωρεση για ολους... γιατι ολοι ειμαστε Αμνοι του Μεγαλοδυναμου!!! :)

 

Στο θεμα μας τωρα :

 

@neeg : φιλε μου εσυ εχεις τον ρολο του αγοραστη στην συγκεκριμενη. Αν βγει η κοπελα σου ενω και αρχησει να λεει αντι να κατσει να τα βρει μαζι σου σε προσωπικο επιπεδο ... τοτε θα εχω δικαιωμα να πω την αποψη μου :)

 

@Captain Dog : φιλε μου απο την στιγμη που ξερεις ποιος εισαι και ξερεις τι κανεις δεν θα επρεπε καν να βγεις δημιοσια και να αρχησεις να αραδιαζεις . Εγω στην θεση σου θα επαιρνα τηλεφωνο τον αγοραστη με τα παραπονα (ξεχασα δεν ασχολεισαι με το κινητο), θα το συζητουσα ομορφα και πολιτισμενα και μετα απλα θα εγραφα δημοσια ' ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΔΥΣΤΗΧΩΣ. ΟΛΑ ΕΛΗΞΑΝ ΚΑΛΑ' .

 

Και δεν στεκομαι τοσο στο τι ειπες ΑΛΛΑ στον τροπο που το ειπες οποτε χανεις και το δικιο σου..

 

Βλεπε ψιλα γραμματα : πολιτισμενα , ανθρωπινα

 

 

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

@Captain Dog : φιλε μου απο την στιγμη που ξερεις ποιος εισαι και ξερεις τι κανεις δεν θα επρεπε καν να βγεις δημιοσια και να αρχησεις να αραδιαζεις . Εγω στην θεση σου θα επαιρνα τηλεφωνο τον αγοραστη με τα παραπονα (ξεχασα δεν ασχολεισαι με το κινητο), θα το συζητουσα ομορφα και πολιτισμενα και μετα απλα θα εγραφα δημοσια ' ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΔΥΣΤΗΧΩΣ. ΟΛΑ ΕΛΗΞΑΝ ΚΑΛΑ' .

 

Και δεν στεκομαι τοσο στο τι ειπες ΑΛΛΑ στον τροπο που το ειπες οποτε χανεις και το δικιο σου..

 

Βλεπε ψιλα γραμματα : πολιτισμενα , ανθρωπινα

 

 

 

Αυτο θα εκανες εσυ και ειναι σεβαστο και το δεχομαι. Αλλα sorry φιλαρακι, δεν ειμαστε ολοι το ιδιο για αυτο και καθενας ειναι μοναδικος…makes sense σωστα? Το τι εκανα εγω και που βγηκα να πω ετσι οπως το ειπα ειναι δικο μου θεμα μιας και πιστευω στο  fight fire with fire (Ελπιζω να εχω το δικαιωμα ετσι?)

Guitars:YAMAHA SG1820,YAMAHA SG1802

Pedals:Jerry Cantrell Wah, Bogner Red, Bogner Blue, MXR 5150 Overdrive, Zoom MS-70CDR

AMPS:Yamaha THR100, Atomic Amplifire

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το άτομο με έχει τρελάνει!!!όσο για εσάς που αποθαρρύνετε λέγοντας άστα και δεν γίνετε κάτι και την επόμενη να προσεχείς κλπ να ξέρετε οτι τροφοδοτείτε την κατάσταση μένοντας παθητικοί σε ότι άδικο συμβαίνει. Αυτός που ''μπλέκει'' είναι αυτός που κλέβει και όχι το αντίθετο <<αχ με κλέψανε άστα που να τον κυνηγάω να μπλέκω τώρα,άσε τον μωρέ δεν τρέχει το πολύ πολύ να κλέψει και κάναν άλλο>>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο ακόμη και η ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ θα χαρακτηριστεί ΑΡΕΤΗ σε αυτό το forum... Θλίβομαι πραγματικά, περισσότερο για την υποστήριξη σε τέτοιες παιδιάστικες συμπεριφορές και λιγότερο για το συγκεκριμένο περιστατικό και τον εν λόγω πωλητή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου