Προς το περιεχόμενο

Martin D-28 / D-41


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας παιδια ενδιαφερομαι για ακουστικη και ειχα καταληξει σε κατι στανταρ στη d-28 .

προσφατα μου προτεινε ενας γνωστος  μια  20χρονων d-41 σε καλη κατασταση στα ιδια λεφτα και το σκεφτομαι..δεν την εχω τσεκαρει απο κοντα ακομα ,οκ φανταζομαι θα εχει το στρωσιμο της κ κανονικα εχει διπλασια λεφτα και ισως μου κανει αλλα τι θα λεγατε ? αγορα καινουργιας d-28 η  d-41 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό το FIAT αλλά ακόμη καλύτερη η FERRARI... Μπορει να ανήκουν στο ίδιο group αλλά καμμία σχέση στις επιδόσεις. Η D-28 όσο και αν έχει θεοποιηθεί δεν παύει να είναι ένα στανταρ μοντέλο της εταιρείας MARTIN. Η D-41 είναι κλάσεις ανώτερη. Άλλα ξύλα... άλλη δουλειά... άλλη μεταπωλητική αξία... άλλος ήχος πολύ πιο πλούσιος και γεμάτος ! Μαζί με την D-45 ίσως είναι ότι πιο κορυφαίο έχει να επιδείξει η μουσική βιομηχανία μέχρι σήμερα στο είδος της.

D-41 και τα μυαλά στα κάγκελα... λοιπόν ! Ποτέ δεν θα ξαναχρειαστεί να αναρωτηθείς για Dreadnought αγορά κιθάρας !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου