Προς το περιεχόμενο

Έχει κολλήσει κανείς άλλος με το spotify?


otto##

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή κατεβάζεις όλες τις λίστες; Δε το καταλαβαίνω. ???

 

Σου έχει σε κάθε αλμπουμ ένα κουμπι "διαθέσιμο εκτος συνδεσης", το πατας και κατεβαζει τα τραγουδια, οχι σε μορφή mp3 π.χ. αλλα ".file" που αναπαράγονται μέσω spotify και παίζουν κανονικά εκτος συνδεσης

...and my eyes fade from me in this open country

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σου έχει σε κάθε αλμπουμ ένα κουμπι "διαθέσιμο εκτος συνδεσης", το πατας και κατεβαζει τα τραγουδια, οχι σε μορφή mp3 π.χ. αλλα ".file" που αναπαράγονται μέσω spotify και παίζουν κανονικά εκτος συνδεσης

 

Α οκ. Πάντως εγώ κάνω radio με διάφορους και το αποτέλεσμα είναι φοβερό. Το συνιστώ ανεπιφύλαχτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.spotify.com/us/

 

Γιατί πλήρωσες? Είναι υποχρεωτικό στην Ελλάδα? Νόμιζα ότι μόνο αν θες να μην έχεις διαφημίσεις κλπ. πρέπει να πληρώσεις.

 

Υποχρεωτικό δεν είναι, αλλά επειδή είμαι album oriented ακροατής, με ενδιέφερε κυρίως να μπορώ να έχω offline στο κινητό μου ή και σε κάποιο PC ότι albums με ενδιαφέρουν από αυτά που εντοπίζω για να μπορώ να τα ακούω με την ησυχία μου και εκτός σπιτιού-γραφείου. Έτσι, μετά από μια ώρα δοκιμής και αφού είδα ότι έχει άπειρο περιεχόμενο, κατέληξα στο ότι θα με εξυπηρετήσει και γράφτηκα στο premium.

 

Αλλιώς, ήταν ΟΚ και στο τζάμπα (απλώς με κάποιες διαφημίσεις ενδιάμεσα και χωρίς δυνατότητα offline).

Ιντονέησον ημάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι σε μορφή mp3 π.χ. αλλα ".file" που αναπαράγονται μέσω spotify και παίζουν κανονικά εκτος συνδεσης

Και μετα να φανταστω οτι υπαρχει και καποιος τροπος να κανεις .file tο .mp3 conversion ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως είμαι εκτός θέματος με την απάντησή μου, αλλά (περίπου) όσα περιγράφετε τα κάνω δωρεάν με το grooveshark:

 

http://grooveshark.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες αργότερα...

  Ανασταίνω το θέμα, για να δηλώσω και εγώ, με τη σειρά μου, ενθουσιώδης fan του spotify. Χρησιμοποιώ τη δωρεάν έκδοση, στο κινητό μου και ακούω, κυριολεκτικά, μουσική όλη μέρα!

 

  Είναι τόσο καλό, που, ειλικρινά, έσβησα όση μουσική είχα "κατεβασμένη" στον σκληρό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ωραιο ειναι, κι εγω το χρησιμοποιω με την συνδρομη γιατι ακουω πολυ μουσικη την οποια κατεβαζω στο κινητο χωρις ουτε itunes ουτε συνδεση με pc ουτε τιποτα. Το σκεπτικο του ειναι οτι αντι να αγοραζεις και να εχεις μουσικη, πληρωνεις μια συνδρομη και εχεις προσβαση και offline σε οση μουσικη θελεις (εχει σχεδον τα παντα). Δωρεαν ακους μονο online.

 

 απλα ειναι εντελως απλοικη η διαχειριση των playlists που φτιαχνεις, οταν φτασεις να εχεις 500-1000 cds μαλλον θα χανεις την μπαλα. Μιας και ακουω πολυ μουσικη και δεν το βλεπω να αλλαζει αυτο, το προτιμησα απο το να αγοραζω/κατεβαζω, πολυ μεγαλη ευκολια. Στα αρνητικα του για μενα ειναι το οτι πληρωνει παρα πολυ λιγα στους δημιουργους της μουσικης..

 

αυτο με την cosmote στα πεντε ευρω ειναι προσφορα για καποιους μηνες, η κανονικη τιμη για συνδρομητες cosmote?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληρωνεις 5 με το φπα μεσα.

Δηλ 4 κατι. Επίσης στον δρομο δεν χρεωνεσαι τα mb που κατεβάζει ως μουσική.  Επίσης εχεις αλλα 80mb δωρο για σερφαρισμα. 

Αν δεν θες να εισαι με data στο δρομο για λογους πχ μπαταρίας μπορεις απο πριν να κατεβάζεις οτι θες που θα το ακους offline. Αρκει μεσα σε ενα μηνα να μπεις online ξανα για να ξερει το σύστημα οτι εισαι παρών.

Γενικα αξιζει τα 4.10 μεχρι δεκαρας

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου