Προς το περιεχόμενο

Μικρο P.A. για ακουστικό ντουέτο


eliomar12345

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας παιδιά :-)

Ενδιαφέρομαι και εγώ να αγοράσω ένα αυτοενισχυομενο και μια κονσόλα μικρή όπως το παλικάρι που άνοιξε το θέμα για τελείως παρειστικους σκοπούς. Πηγα σε ένα κατάστημα στην Θεσσαλονίκη, στον Ριχάρδο συγκεκριμένα, για να ρωτήσω για το b210 της behringer και το 1202 fx το κονσολακι που είπατε ότι θα ήταν κάτι σχετικά καλό αλλά στο κατάστημα με απέτρεψε εμμέσως πλην σαφώς να αγοράσω behringer και μπερδεύτηκα πολύ :-(

Σε μέσες άκρες από αυτά που κατάλαβα μου είπε ένας πολύ εξυπηρετικος κύριος, οτι η behringer βγάζει για τα λεφτά της σχετικά καλά μηχανήματα αλλά επειδή χρησιμοποιεί μικρότερου μεγέθους ηλεκτρονικά για την ενίσχυση του ηχείου, αν πάθει κάτι το ηχείο το φτιάχνεις μόνο στην behringer. Αν δεν είναι μέσα στην εγγύηση συγκεκριμένα μου είπε ότι ίσως να είναι προτιμότερο να πετάξεις το ηχείο και να πάρεις ένα καινούργιο, γιατί το κόστος επισκευής είναι πολύ κοντά στην τιμή αγοράς καινούργιου.

Κάτι τέτοιο ισχύει? Αν πάθει κάτι στην ουσία είναι για πέταμα γιατί δεν συμφέρει η επισκευή του ή μου έλεγε ότι να ναι?

Ευχαριστώ πολύ :-D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σε μέσες άκρες από αυτά που κατάλαβα μου είπε ένας πολύ εξυπηρετικος κύριος, οτι η behringer βγάζει για τα λεφτά της σχετικά καλά μηχανήματα

 

Όντως

 

 

αν πάθει κάτι το ηχείο το φτιάχνεις μόνο στην behringer. Αν δεν είναι μέσα στην εγγύηση συγκεκριμένα μου είπε ότι ίσως να είναι προτιμότερο να πετάξεις το ηχείο και να πάρεις ένα καινούργιο, γιατί το κόστος επισκευής είναι πολύ κοντά στην τιμή αγοράς καινούργιου.

Κάτι τέτοιο ισχύει? Αν πάθει κάτι στην ουσία είναι για πέταμα γιατί δεν συμφέρει η επισκευή του ή μου έλεγε ότι να ναι?

Ευχαριστώ πολύ :-D

 

 

Με μία πρώην γκομ...ε...μπάντα είχαμε μία 24κάναλη (ή 18? δε θυμάμαι) μπεεεεχρινγκερ  ;D των 300 ευρώ και καθημερινά σε πρόβες ζοριζόταν αρκετά αλλά ουδέποτε κανένα πρόβλημα. Όλα είναι υποθετικά σενάρια. Και άμα πάθει κάτι και όντως ισχύει ότι η επισκευή είναι ίση με την αξία του μηχανήματος,πάρε άλλο. ΑΑΑΑΑΑΜΑ σου χαλάσει (σιγά τη χρηση που θα κάνεις) και ΑΑΑΑΑΜΑ είσαι εκτός εγγύησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου