Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με m-audio Fast Track C400


oli epic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν το έχω τσεκάρει να σου πω την αλήθεια. Θα το κοιτάξω και θα δω! Αύριο θα κάνω και format στο pc ούτως ή άλλως κι έτσι θα δω πώς θα τα πανε τα drivers σε καθαρό υπολογιστή. Ευχαριστώ πολύ πάντως για τις συμβουλές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτό έχει γίνει, αλλά τζίφος!

Όπως είπα και νωρίτερα το κάνει κάποιες στιγμές, οπότε έχω μάθει να ζω με αυτό και φυσικά δεν υπάρχει ποτέ πρόβλημα σε ηχογράφηση ή μίξη κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αρχίσει να έχω την αίσθηση οτι η κάρτα κάνει κόλπα κάθε φορά που κάνω recover το pc απο sleep mode. Φίλε Τάκη τσέκαρε το κι εσυ με τη δικιά σου να δούμε μπας και φταίει αυτό, γιατί ακόμα δεν είμαι σιγουρός, μου το κάνει και με τις ταινίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο στην περίπτωσή μου. Θα το τσεκάρω τις επόμενες μέρες καθώς είναι κάτι που κάνει κατά καιρούς και θα σου πω ανάλογα  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν την σειρά αυτήν την έχει η avid εκεί θα βρεις τούς τελευταίους drivers. Εγώ έχω την c600 και επειδή είχα από την αρχή πρόβλημα με Windows 7 ultimate την λύση την βρήκα μετά από format. Εμένα μου έκανε νερά με ένα utility της μητρικής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου