Προς το περιεχόμενο

Η γνώμη σας για δύο Behringer εργαλεία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σας!

 

Κατα καιρούς όλοι μας έχουμε ακούσει διθυραμβικά ή απαξιωτικά σχόλια για την εταιρεία Behringer. Η γνώμη μου προσωπικά είναι πως η Behringer είναι μια εταιρεία όπως όλες οι άλλες, δηλαδή....βγάζει και τις πατάτες της αλλά έχει και μερικά πολύ καλά προϊόντα.

 

Θα ήθελα λοιπόν τη γνώμη σας για δύο συγκεκριμένα εργαλεία που έπεσαν πρόσφατα στα χέρια μου. Το ένα είναι το Behringer Tube Ultragain Vintage Series T1953 και το άλλο το Behringer Multicom Pro-XL MDX4600.

 

I' m all ears  ;D ;D ;D ;D ;D

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού έπεσαν πρόσφατα στα χέρια σου όπως λες γιατι δεν δίνεις εσύ πρώτος τη γνώμη σου πάνω στα συγκεκριμένα προϊόντα?

 

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού έπεσαν πρόσφατα στα χέρια σου όπως λες γιατι δεν δίνεις εσύ πρώτος τη γνώμη σου πάνω στα συγκεκριμένα προϊόντα?

 

 

Εμένα προσωπικά μου έκατσαν όμορφα για να πέσουν στα χέρια μου..... Οπότε ρωτάω τη δική σας γνώμη  ;D

 

Μου άρεσαν πάρα πολύ και τα δύο. Ενα μικρό modify στο Behringer T1953 θα κάνω με μια αλλαγή λαμπών σε JJ.

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου