Προς το περιεχόμενο

Ανάγκη για αιμοδοσία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλους,

Η αδελφή μου νοσηλεύεται σε κρίσιμη κατάσταση στο Αττικό Νοσοκομείο και υπάρχει άμεση αναγκη για αίμα. Αν έχετε τη δυνατότητα να δώσετε εσείς ή κάποιος γνωστός σας, μπορείτε να πάτε ή στο ίδιο το Αττικό νοσοκομείο Χαιδαρίου (που είναι το ιδανικό) είτε σε κάποια άλλη μονάδα αιμοδοσίας και να πειτε ότι δίνετε αίμα για την ασθενή Τσερέ Ζωή, που είναι στη μονάδα εντατικής θεραπείας του Αττικού νοσοκομείου.

 

Όποιος συμφορουμίτης το δει και μπορεί να βοηθήσει...χίλια ευχαριστώ παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ, εκτός από το ότι θα κάνουμε ο΄τι ξέρουμε και δεν ξέρουμε για να καλύψουμε τις ανάγκες σε αίμα, έχεις τις πιο ολόψυχες και ειλικρινείς ευχές για γρήγορη ανάρρωση και αίσιο τέλος στην περιπέτεια που αντιμετωπίζετε..

 

Κουράγιο, τσαμπουκά και θετική ενέργεια (όσο και αν μισώ τη συγκεκριμένη έκφραση).

 

Παρακαλώ τους mods να κρατήσουν το θέμα επίκαιρο μέχρι να μας πει το παιδί "ΟΚ thanx".

 

IMHO τέτοια θέματα θα έπρεπε να είναι sticky και ευκρινώς διαχωρισμένα (μέχρι νεωτέρας) από τις telecaster και τις τραγουδίστριες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χίλια ευχαριστώ φίλε,

 

Έμαθα μόλις ότι οι πολύ άμεσες ανάγκες (για σήμερα-αυριο) καλύφθηκαν. Εφόσον προκύψει ανάγκη ξανα, θα ενημερώσω.

 

Ευχαριστώ όλους για τις θετικές σκέψεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χίλια ευχαριστώ φίλε,

 

Έμαθα μόλις ότι οι πολύ άμεσες ανάγκες (για σήμερα-αυριο) καλύφθηκαν. Εφόσον προκύψει ανάγκη ξανα, θα ενημερώσω.

 

Ευχαριστώ όλους για τις θετικές σκέψεις

 

Καλά και ευχάριστα νέα.

Αν και εφόσον χρειαστείτε κάτι παραπάνω, ρίξε σύρμα.

Ευχές για καλή και γρήγορη ανάρρωση ξανά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Μακάρι να πάνε όλα καλά Ριχάρδο!

 

Ειμαι αιμοδότης χρόνια και τώρα πρόσφατα (λόγω ταξιδιού εκτός) δεν είχα τη δυνατότητα να δώσω, οπότε μπορώ όποτε θελήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις καλύτερες ευχές μου, φίλε μου, για ταχεία ανάρρωση.

 

Είμαι και εγώ αιμοδότης (και έχω αμελήσει την υποχρέωσή μου για αρκετό καιρό  >:( ), αλλά μένω Θεσ/νίκη.

Αν αυτό δεν είναι πρόβλημα, πες και πάω να δώσω, άμεσα.

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν μπορώ να δώσω αίμα πια (ήμουν εθελοντής αιμοδότης παλιά), για κάποιους λόγους.

 

Μακάρι όλα να πάνε καλά, και η κοπέλα να ξεπεράσει το πρόβλημα!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου