Προς το περιεχόμενο

Νεα κατασκευη carved mahogany superstrat


immortalx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πω Πω βρε Γιάννο τι κουκλάρα ειν αυτή!!!

Ο νόμος του Μέρφυ :έχω διαβάσει όλα τα σχόλια και δεν έχω δεί ουτε μία φωτο ;D

ο υπολογιστής μου αρνείται κανα εικοσάλεπτο να τις κατεβάσει, κρεμάει στη πρώτη σελίδα και δε βλέπω τίποτα μάλλον ζηλεύει :D

Αλλαξα pc και τώρα.. βλέπω, θαμπώθηκα,  τι sipo κουκλί ειν αυτό και γω τέτοιο χρησιμοποιώ!

Η ταστιέρα κούκλα με το paduk αλλά θάπρεπε να βλέπαμε και ενα logo επάνω στο headstock βρε αδερφέ!

 

Καλόπαιχτη η νέα σου κουκλάρα, ελπίζω να τη δούμε και απο κοντά αρχές Ιουλίου ;)

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ταστιέρα κούκλα με το paduk αλλά θάπρεπε να βλέπαμε και ενα logo επάνω στο headstock βρε αδερφέ!

 

Ευχαριστω ρε Νασο, ενας φιλος μου εκοψε σε laser ενα δειγμα απο stainless steel και εβαλα δοκιμαστηκα σε μια αλλη κατασκευη. Μολις μου κοψει τα υπολοιπα θα βαλω και σε αυτη!

P1110387.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει φίλε τι να πω. Πλέον η δουλειά σου, εκ του αποτελέσματος, δε μπορεί να χαρακτηριστεί do it yourself ή ερασιτεχνισμός. Μιλάμε για κιθάρες που δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από τις γνωστές μάρκες. Μπράβο και πάλι μπράβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω ρε Νασο, ενας φιλος μου εκοψε σε laser ενα δειγμα απο stainless steel και εβαλα δοκιμαστηκα σε μια αλλη κατασκευη. Μολις μου κοψει τα υπολοιπα θα βαλω και σε αυτη!

Έχεις έτοιμη κι άλλη δηλαδη να περιμένουμε να σκάσει και δεύτερη?

Το tru oil έχει κάτσει πολύ ωραία μπράβο!

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις έτοιμη κι άλλη δηλαδη να περιμένουμε να σκάσει και δεύτερη?

Το tru oil έχει κάτσει πολύ ωραία μπράβο!

 

Αυτη με το logo ειναι η προηγουμενη που τελειωσα. Της εφτιαξα και καταλληλο stand που λειτουργει και ως καλογηρος  ;D

1506301_10203342158501630_613347705_o.jpg

 

Καλημέρα, ξέχασα να ρωτήσω χτες: πες μας περισσότερα για τα inlays...

 

Τα inlays ειναι απο βεργα αλουμινιου και ο "πυρηνας" ειναι απο μαυρο πλαστικο "μακαρονι". Εντελως τυχαια ειχε την ιδια διαμετρο με την εσωτερικη της βεργας. Εκοψα φετες και απο τα δυο και τα κολλησα ταυτοχρονα με εποξικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη με το logo ειναι η προηγουμενη που τελειωσα. Της εφτιαξα και καταλληλο stand που λειτουργει και ως καλογηρος  ;D

Είσαι καλλιτέχνης. & -

 

 

Τι θα κάνει τέλος πάντων η διαχείριση με όλους αυτούς immortalvetex, hellpyre, nosokosmos και λοιπούς;

Θα συνεχίσει να τους αφήνει να αλωνίζουν εδώ μέσα και τις φαντασιώσεις μας να φουντώνουν;

Που είναι τέλος πάντων το κράτος;

Πλήρης ασυδοσία;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα κάνει τέλος πάντων η διαχείριση με όλους αυτούς immortalvetex, hellpyre, nosokosmos και λοιπούς;

Θα συνεχίσει να τους αφήνει να αλωνίζουν εδώ μέσα και τις φαντασιώσεις μας να φουντώνουν;

Που είναι τέλος πάντων το κράτος;

Πλήρης ασυδοσία;

 

Αφήστε τις DIY κορώνες κύριε συνάδελφε γιατί δεν πείθουν κανέναν πια. Γνωρίζετε άριστα ότι και στον τομέα αυτό παραλάβαμε καμμένη γη από τους προκατόχους μας.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη με το logo ειναι η προηγουμενη που τελειωσα. Της εφτιαξα και καταλληλο stand που λειτουργει και ως καλογηρος  ;D

 

Είσαι καλλιτέχνης. & -

 

+100100

Μέχρι και η φωτογραφία είναι ωραία.

 

Τα inlays ειναι απο βεργα αλουμινιου ...

 

Έχει στο praktiker τέτοιες.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου