Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με Mac Mini


akisgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άκη όσο διάβαζα πιο παλιά, θυμάμαι πως έπρεπε να κάνεις clean install για να κάνεις downgrade.. Προφανώς σε mountain lion ή SL... Αλλά πρέπει να το κοιτάξω πάλι, και μέχρι το βράδυ το βλέπω δύσκολο. Αν δεν σου πει κάποιος εδώ, κάνε και μία ερώτηση στο διπλανό forum με τους υπολογιστές (insomnia) που τα παιδιά είναι σχετικά 'καμμένα' εκεί (ανήκω κι εγώ σε αυτούς  ;D ). Κάνε όμως οπωσδήποτε time machine να είσαι οκ...

 

Παραπέρα, check αν έχεις βάλει το τελευταίο update. Αν δεν το έχεις κάνει, θα σου λύσει πολλά προβλήματα. Λένε πως πλέον το mavericks είναι σταθερό. Αυτός είναι κι ο λόγος που πολλοί έχουν δυσαρεστηθεί με το Yosemite (πάνω που έφτιαξε το mavericks, πάμε σε άλλο). Έτσι διαβάζω τουλάχιστον... Οπότε ξεκίνα με το update που είναι το πιο εύκολο της υπόθεσης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Είσαι υπερβολικός όμως. Καί τί έγινε δηλαδΗς που η Apple αποφάσισε να κυκλοφορήσει το χειρότερο λειτουργικό της ever?  Grin

 

Ξερω και εγω? ;D

 

ΕΣΕΙΣ ξερετε που εχετε MAC ,απλα επειδη οπως μας τα λεγατε ειχα βγαλει το συμπερασμα οτι ειναι κατι το τοσο μυθικο και υπερκαταπληκτικο και υπερμοναδικο που δεν θα ειχε ΠΟΤΕ προβλημα....τωρα μου χαλασατε τον...μυθο  ;D

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΣΕΙΣ ξερετε που εχετε MAC ,απλα επειδη οπως μας τα λεγατε ειχα βγαλει το συμπερασμα οτι ειναι κατι το τοσο μυθικο και υπερκαταπληκτικο και υπερμοναδικο που δεν θα ειχε ΠΟΤΕ προβλημα....τωρα μου χαλασατε τον...μυθο  ;D

Eίδες όμως...ότι με μία ερώτηση βρήκαμε τι έφταιγε...σε άλλες περιπτώσεις θα κοιτάγαμε εάν έκανε conflict το ποντίκι με τον ανεμιστήρα και θα είχαμε φτάσει στις 100 σελίδες!!!! ;D

 

Άσε τους μύθους...μέχρι και ο Τρόλλευς αγόρασε Mac...μην αντιστέκεσαι!!! 8)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερω και εγω? ;D

 

ΕΣΕΙΣ ξερετε που εχετε MAC ,απλα επειδη οπως μας τα λεγατε ειχα βγαλει το συμπερασμα οτι ειναι κατι το τοσο μυθικο και υπερκαταπληκτικο και υπερμοναδικο που δεν θα ειχε ΠΟΤΕ προβλημα....τωρα μου χαλασατε τον...μυθο  ;D

 

 

 

;D Υπερβολές..  ;D  ;D

 

Eίδες όμως...ότι με μία ερώτηση βρήκαμε τι έφταιγε...σε άλλες περιπτώσεις θα κοιτάγαμε εάν έκανε conflict το ποντίκι με τον ανεμιστήρα και θα είχαμε φτάσει στις 100 σελίδες!!!! ;D

Βλέπεις Superfunk?  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D Υπερβολές..  ;D  ;D

Βλέπεις Superfunk?  ;D

Από την άλλη, βλέπεις ότι οι κάτοχοι Mac είναι τίμιοι και ειλικρινείς ;)...Άμέσως ομολόγησε!! ;D ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχχα marathon πρέπει να μεταφέρουμε το θέμα στο 'mac vs pc'...

τι δουλειά έχουμε εμείς με αυτούς και τα προβλήματά τους? ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ...Σημασία έχει ότι αποδείξαμε πως τα προβλήματα σε mac λύνονται πολύ εύκολα κι απλά, σε συνδυασμό με την ποιότητα και ειλικρίνεια των ιδιοκτητών τους...  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή εμείς είμαστε...λαλάκες που μείναμε με το Snow Leopard 10.6.8;  ;D

 

ΕΣΕΙΣ ξερετε που εχετε MAC ,απλα επειδη οπως μας τα λεγατε ειχα βγαλει το συμπερασμα οτι ειναι κατι το τοσο μυθικο και υπερκαταπληκτικο και υπερμοναδικο που δεν θα ειχε ΠΟΤΕ προβλημα....τωρα μου χαλασατε τον...μυθο  ;D

 

Φίλωσ δεν είμαι σίγουρος αν είναι τόσο καταπληκτικά μηχανήματα,αλλά για την μετοχή της σου το εγγυώμαι προσωπικά οτί είναι... υπερηχητικομυθική...  ;)  ;D  

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχχα marathon πρέπει να μεταφέρουμε το θέμα στο 'mac vs pc'... να τα αναστήσουμε έτσι για το καλό. Κοίτα τί ωραία που περνάμε  ;D

 

https://www.youtube.com/watch?v=tDNCkcC47eQ

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου