Προς το περιεχόμενο

Επιλογη λαμπατου για εξασκηση στο σπιτι


Προτεινόμενες αναρτήσεις

απ οτι καταλαβα αν παρω λαπματο θελω λιγα watt για να το ευχαριστηθω.. οποτε εψαξα στο thomann στα 5 watt και βρηκα τον Randall RD 5. Αν γνωριζει κανεις κατι γι' αυτο το μοντελο ας μου πει,αν και νομιζω εκει θα καταληξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 104
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

απ οτι καταλαβα αν παρω λαπματο θελω λιγα watt για να το ευχαριστηθω.. οποτε εψαξα στο thomann στα 5 watt και βρηκα τον Randall RD 5. Αν γνωριζει κανεις κατι γι' αυτο το μοντελο ας μου πει,αν και νομιζω εκει θα καταληξω

 

Δεν χρειάζεσαι ενίσχυτη με λίγα βατ ντε και καλα ... Ενίσχυτη με master volume χρειάζεσαι ... Καλος ο Randall . Σχεδιασμένος απο mike fortin , νεα σειρά , λογικά σπέρνει . Αλλα 5 βατ ; Εδώ παίζουμε μετάλ ... Ειμαστε αντρες . Τι 5 βατ ... Παρε εκει 20-50 βατ να γουσταρεις ... Οι blackstar μάπα !!!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως ζαχαρώνω αυτόν: http://www.thomann.de/gr/vht_special_6_ultra_head.htm

 

6 ολοκληρα watt???  :o :o :o :o ... μεσα απο μια 6v6 λαμπα?

Πως θα μπορεσεις να τα κουμανταρεις ??? Σιγουρεψε το πρωτα οτι θα μπορεσεις να ελεγξεις ολη αυτη τη δυναμη.  :P :P :P :P :P :P :P

 

Δεν χρειάζεσαι ενίσχυτη με λίγα βατ ντε και καλα ... Ενίσχυτη με master volume χρειάζεσαι ... Καλος ο Randall . Σχεδιασμένος απο mike fortin , νεα σειρά , λογικά σπέρνει . Αλλα 5 βατ ; Εδώ παίζουμε μετάλ ... Ειμαστε αντρες . Τι 5 βατ ... Παρε εκει 20-50 βατ να γουσταρεις ... Οι blackstar μάπα !!!  ;D

 

Ελα μου ντε ... 5 watt? :P Κριμα να μην βγαζουν το παλιο marshallακι marshall_ms-2_bk_p2.jpg με λαμπα.... θα εκανε παταγο!!!  :P :P :P :P :P

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ολοκληρα watt???  :o :o :o :o ... μεσα απο μια 6v6 λαμπα?

Πως θα μπορεσεις να τα κουμανταρεις ??? Σιγουρεψε το πρωτα οτι θα μπορεσεις να ελεγξεις ολη αυτη τη δυναμη.  :P :P :P :P :P :P :P

 

 

Αχ τι βλέπουν τα ματάκια μου πρωί πρωί  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ τι βλέπουν τα ματάκια μου πρωί πρωί  ::)

 

Ελα ελα... τσωπασε!!!

 

Οταν παρεις τον VHT , θα σου παρουμε και ενα τετοιο

energynew4.jpg (εξωτερικη γεννητρια) ....... για να μην εχεις προβλημα με τα τοσα watt.

 

;D ;D ;D ;D ;D :P :P :P :P :P :P

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βαση παντα τα ακουσματα σου και στα πλαισια των combo ενισχυτων (αφου σκεφτεσαι και για bugera που ειναι κινεζικοι , γιατι να παρεις κλωνο ενισχυτη κινεζια και να μην παρεις τον καθεαυτου ενισχυτη σε κινεζια εστω?!?!) θα σου προτεινα αυτον :

http://www.thomann.de/gr/peavey_6505_plus_112_combo.htm:)

 

:o

 

Δεν ηξερα οτι βγαινει και σε κινεζικο κομπο! Καλη φαση! Γνωμες? Τον εχει δοκιμασει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o

 

Δεν ηξερα οτι βγαινει και σε κινεζικο κομπο! Καλη φαση! Γνωμες? Τον εχει δοκιμασει κανεις?

 

Ειχα βρει ενα παληκαρι , εδω γειτονα που τον εχει και ειχαμε πει να παω να τον ακουσω ... αλλα τελικα εκατσε να παρω σε κεφαλι τον 5150ii , οποτε εμεινε 'στο ραφι' το test drive της κινεζιας...

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα βρει ενα παληκαρι , εδω γειτονα που τον εχει και ειχαμε πει να παω να τον ακουσω ... αλλα τελικα εκατσε να παρω σε κεφαλι τον 5150ii , οποτε εμεινε 'στο ραφι' το test drive της κινεζιας...

 

Το κινεζιά και το κινεζουλης μαλλον τα χρησιμοποιεις ειρωνικα αν εχω καταλαβει καλα! Αυτο εχει να κανει με την ποιοτητα και τον ηχο του ή απλα επειδη ειναι MIC? Εγω ας πουμε που δεν ειμαι και ο Γκιλμουρ, δεν θα με χαλαγε να παρω τον 6505+ στο ενα τριτο ή ενα τεταρτο της τιμης του USA, φτανει να ειναι αξιοπρεπης! Για αυτο και ρωταω αν κανενα παληκαρι απο εδω τον εχει ή εστω τον δοκιμασε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου