Προς το περιεχόμενο

wampler στην Αθήνα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πλάκα κάνεις!Ωραίος!

Βασικά απο ebay δεν έχω πάρει ποτέ.Το sovereign που είναι πχ ένα απο αυτά που με ενδιαφέρουν δε το βρίσκω φθηνότερα, μόνο εκτός Ευρώπης (που αν υπολογίσεις τελωνείο και μεταφορικά έρχεται σχεδόν το ίδιο).

 

http://www.ebay.com/itm/Wampler-Pedals-Sovereign-Distortion-Pedal-Overdrive-New-Guitar-Effect-Pedal-/141320005028?pt=Guitar_Accessories&hash=item20e75425a4

 

Ορίστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks, το είδα αυτό αλλά έχω την εντύπωση οτι δεν ανήκει στην Ευρώπη άρα θα έχει και τελωνείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να ξέρω τα συγκεκριμένα ebay stores, έχουν εμφανιστεί κατά καιρούς πωλητές που πωλούν σε χαμηλή τιμή απομιμήσεις wampler, fulltone , xotic πετάλια.

Πιο συγκεκριμένα το wampler triple wreck, to fulltone OCD και το xotic BB preamp.

Οπότε προσοχή για αγορές από ebay.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα θέλει προσοχή γιαυτό μόνο από πωλητές με feedback ~100% και πολλές πωλήσεις. Επίσης μπορείς να επιβεβαιώσεις μέσω της εταιρίας εάν πρόκειται όντως για επίσημο αντιπρόσωπο ή διανομέα. Τώρα για τελωνείο που λέει ο φίλος savatage84 για τέτοιες τιμές ποτέ δεν έχω πληρώσει τίποτα... Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου