Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? II


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ειμαι πολυ πιωμενος για να πω  πολλα .Μπραβο ρε μαγκα.Ειμαι σε αυτη τη φαση τοσο καιρο που μου ειναι δυσκολο να καταλαβω τις τελειες μπαντες και τους τελειους μουσικους .Απο μενα Ευγε για Τζακσον αβαταρ ενας λογος παραπανω.Να περναμε καλα.τιποτα αλλο.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι πουλί κουρασμένος δια να αντιπαρατεθώ.

              Πριν 5 μέρες με πλάκωσε μια αρκούδα στο ξύλο, το κορμί μου είναι γεμάτο μώλωπες και πληγές, αργότερα οι δασοφύλακες τη βρήκαν νεκρή απ τη μαχαίρα μου, έτερον, εκάτερον ;D ;D ;D

Όπως έλεγα έφυγα βιαστικά, αξημέρωτα απ το βουνό, λόγο πληγών και πόνου χτες, η Παράγκα παρέδωσε πνεύμα στο δρόμο, βούλωσε το ψυγείο και την έβγαλα, μεταξύ συνεργείων στο Ωαριόκαστρο και το Μακρυχώρη Βέροιας, μέχρι τις 3 σήμερις το μεσημέρι που υγειής-αυτή- πλέον τσούλισε νωχελικά εις την πρωτεύουσα, από τη συμπρωτεύουσα.

  Ο κομπιούτορας είναι για απγκρέιντ που λαίται και σεις.

Έχει ζέστα κι εγώ γύρισα από ένα μέρος που η θερμοκρασία ήταν μεταξύ 27 μαξ και 6 μιν, θκατά με φράουλες δλδ βρήκα, άμα την επιστροφή μου.

 

Οι Πουλίς με άρεζαν στα 2 πρώτα άλμπουμε, ναι συμφωνώ, όποιος δεν παράγει έργο, δεν αξίζει να αμοίβεται, εξαιρούμε εγώ που δούλεψα στη ζωή μου αρκετά

 

Ευχαριστώ για τη σύνταξη ''χρυσό ρολόι'' που θα με αποδόσετε  ;D

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου