Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? II


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Guru

Συνονόματοι χρόνια μας πολλά με ευχάριστο μουσικό διάλειμμα στα εδώ high culture δρώμενα, αφιερωμένο στην χρόνια εκπορνευμένη παιδική μας αθωότητα... 8)

 

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ αυτή η κυρά Χρυσούλα, με πλάνεψε πάλι…

 

Εκεί που πόστιαζα τα ξύλα με φώναξε να με πει δυο κουβέντες για κάτι κρεμμύδια που ξαφανίζονται απ τον κήπο της…  

 

Μάλλον τη θάμπωσε όμως η κορμοστασιά μου, γιατί την είδα που πήγε στο μέσα δωμάτιο, φόρεσε τα δόντια της και κοιταζότανε κρυφά στον καθρέφτη…  

 

Τώρα, ενόσο κουτσοπίνουμε ένα Καμπερνέ Κομοτηνής που της περίσσεψε από τους αρραβώνες της κόρης της, με φτιάχνει αυγά ομελέτα, με πατάτες στρογγυλές, μανιτάρια και άσπρο τυρί.  Μετά, λέει, θέλει τα σχόλιά μου για το μπιΖνες πλαν του 15…

 

Samy, μάλλον θα αργήσω… μη με περιμένεις για σεχ σήμερα… Βολέψου μόνος σου.

 

 

Χρόνια πολλά npap - ό,τι ποθείς εύχομαι

 

 

"Just for the variety, you understand"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω ότι τα κρεμμύδια είναι ταμάμ για ομελέτα. Τα τσιγαρίζεις ελαφρώς στο ελαιόλαδο και τα βγάζεις προτού σπάσεις τα αυγά.

 

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι ακόμα τους ενδοιασμούς και τα προβλήματα, με όλα τα βλήμματα που ανακάτεψα στη σούπα. Το ακούω και δεν πουστεύω πως είναι δικό μουνε λαίμαι.

Οφείλω να μολογήσω πως η Τέριος ήταν η μόνη παρθένα  ;D, όλες οι άλλες ήταν του δρόμουνε

 

 

              Ειδικά η Πετρούλα και η Σπυριδούλανε λαίμαι.

                                    ΘΑΝΑΤΟΣ ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου