Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? II


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαθε μπαλιτσα λεμεεεεε.....

 

Μπρε πάρε τον αδελφό του Μπενζινέλου που πόσταρες και σύρε να παίξετε μπαλίτσα παραδίπλα, μη μου χαλάτε το γκαζόν και μη μου ταλαιπωρείτε τη μπάλα, άγουρα βιρτουόζικα αγοράκια.

   Μη ξεχάσεις να αλλάξεις τα νερά λαίμαι όμως, αφού ε?  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Σεμιναρια πχιοτητας λεμε...

 

Είσαι μια έχιδνα, θα σε άξιζε να σε βάλω μια φωτό του Μητσοτάκερ για απάντηση, αντί κατάρας, όμως δεν καταριέμαι λαίμαι  παλιογομάρι  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...να σε βάλω μια φωτό του Μητσοτάκερ για απάντηση, αντί κατάρας, όμως δεν καταριέμαι λαίμαι  παλιογομάρι  ;D ;D ;D

Και δεν βαζεις? Εχω φωτο μου απο τα μεσα των 90s μεσα στο δωματιο μου και απο πισω κρεμασμενη αφισα του Μητσοτακη. ;D ;D ;D

Αντεχω τα παντα λεμε. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να αρχισουμε να ετοιμαζομαστε για καμια παραλια γιατι οι female fans περιμενουν...glasses9.gif

Oσο ετοιμαζομαι, παιζει το παρακατω εξαιρετικο live.

 

http://youtu.be/njfiSoawRNo

Samy δες το ολο, μονο 1 ωρα και 14 λεπτα ειναι. image.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samy δες το ολο, μονο 1 ωρα και 14 λεπτα ειναι.

Η δυστυχία είναι πως αν και κιμβουρδίστας, δεν γνωρίζεις το καλύτερο κιμβουρδίστα της εποχής, που είχε παίξει σε ΟΛΑ τα σημαντικά άλμπουμε των σπουδαιοτέρονε γρουπ της εποχής, μεταξύ των οποίωνε, ΔΕΝ ήταν οι μωβέ ουτιδανοί χαβαλέδες που ακούεις, εσύ ο Τρόλεις και ο Τέρης  ;D ;D ;D............ξέχασα το Περικλή  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δυστυχία είναι πως αν και κιμβουρδίστας, δεν γνωρίζεις το καλύτερο κιμβουρδίστα της εποχής...

...που ηταν ο Nicky Hopkins, ε? Εδω σου βαζω Auger και απαντας με Nicky Hopkins? Συνελθεεεεε λεμεεεεεεεεε.... ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...που ηταν ο Nicky Hopkins, ε? Εδω σου βαζω Auger και απαντας με Nicky Hopkins? Συνελθεεεεε λεμεεεεεεεεε.... ;D

Στα σίγουρα, όχι στους μωβέ

 

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου