Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? II


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

επ ευκαιρία ορίστε στην ίδια εποχή, ίσως η πιο ενδιαφέρουσα (για μένα) διασκευή από ελληνικό γκρουπ που έγινε ποτέ ... να μην είχε χώσει και την μύτη του ο Σπανουδάκης... ;D

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Έχω κάνει φοβερή πρόοδο στο μπασο. Σήμερα μάλιστα διπλασίασα τον αριθμό των κομματιών που ξερω να παίζω (αύξηση 100%). Συγκεκριμένα, έμαθα να παίζω, κουτσά-στραβά, ΚΑΙ το παρακάτω... Ειμαι πολυ ευχαριστημένος με τον εαυτό μου... Μπράβο μου!

 

Τούτων δοθέντων και δεδομένου οτι προέρχομαι απο προκαταρκτικά τσίπουρα άρχισα να ξανασκέφτομαι τα κόκκινα Ric -

 

Περιμένοντας τον "μικρό" να ξυπνήσει για να πάμε να τσιμπικομεν τίποτις, μια καλημέρα... (ωραια λιακάδα εχομεν εδω κάτω)

 

http://youtu.be/jBupII3LH_Q

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήπια να πάω μέχρι το παρακείμενο χωρίον δια να πάρω κανά ψωμί γάλα κλπ κλπ το πορνό και κατέληξα ζμπιτ τώρα. Η βόλτα ήτο βουκολική, από καφενέ, κουβέντες στα όρθια, Τσίπρα  by the river  και υψηλή κουβέντα με ιερομόναχο και φιλόσοφο, ως και επισκευή σχιστικού ξσύλων μηχανήματος κατόπιν συντροφιά με 2 υλοτόμους και προτάσεις για καλλιέργεια καρυδιάς unbelevaμπλε λαίμαι μέρα, τώρα φραπέ με γαιδουράγκαθο για γερά συκώτια και στη συνέχεια σιέστα.................γιέα μπέιμπ λάιφ ις λάιφ κορόιδα πρωτευουσιάνοι

 

https://www.youtube.com/watch?v=wc-9RmT0ARM

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...υψηλή κουβέντα με ιερομόναχο και φιλόσοφο...

Toν Προεδρο, τον χωροφυλακα και τον δασκαλο του χωριου δεν τους ειδες?... ;D

Ρε τι διαβαζουμε πρωι πρωι....

 

image.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήπια να πάω μέχρι το παρακείμενο χωρίον δια να πάρω κανά ψωμί γάλα κλπ κλπ το πορνό και κατέληξα ζμπιτ τώρα. Η βόλτα ήτο βουκολική, από καφενέ, κουβέντες στα όρθια, Τσίπρα  by the river  και υψηλή κουβέντα με ιερομόναχο και φιλόσοφο, ως και επισκευή σχιστικού ξσύλων μηχανήματος κατόπιν συντροφιά με 2 υλοτόμους και προτάσεις για καλλιέργεια καρυδιάς unbelevaμπλε λαίμαι μέρα, τώρα φραπέ με γαιδουράγκαθο για γερά συκώτια και στη συνέχεια σιέστα.................γιέα μπέιμπ λάιφ ις λάιφ κορόιδα πρωτευουσιάνοι

Ωραια πραματα φιλως κονσερβοκουτακιας(καλα περνατε κει πανω),ωραιο και το βιντ

του Cooder που εβαλες να δουμε(με Bobby King/Terry Evans στις φωναρες αμα δε λαθευω,δεν εχει και σημασια).

 

@WFK

Αν και με τη φωνη του Ellis εχω ενα πραμα μερικες φορες(κατι με χαλαει,αλλα συνηθως το σωζει οτι τα λεει με πολλη ψυχη) αυτο που εβαλες....τι κομματαρα,με εστειλες κονονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου