Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? II


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποσταρε, ποσταρε Samy. Εχεις καιρο τουλαχιστον ως το τελος της εκπομπης. tv2.gif

 

auto.png

 

Μετα θα φαω κατι, θα φτιαξω καπουτσινο και μετα ΑΝ εχω ορεξη μπορει να ποσταρω κανα RS... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

 

 

Με στεναχωρεί που δεν προσέξατε τον Λαμπρίδη...

 

Τονεχουμεπροσεξειλαίμαι σε παλαιότερον πουστ σου και τον γνωρίζουμε εκ Σύρας λαίμαι.

  Ημπορείς να βρεις κανά τρόπο να διαπραγματευτούμε- να πληρώσουμε κιόλας δλδ προκειμένου να χρειάζονται αλλαγή τα νερά κάθε 30'', ώστε να μη πουσταρ ''μουσική'' ο γεροντοφρικιός?  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με στεναχωρεί που δεν σχολιάσατε τον Λαμπρίδη, αλλα σας συγχωρώ.

Ξερω, έχετε να ταΐσετε και την ξυλόσομπα...

Για σενα λεει Samy. Μονο εσυ εχεις ξυλοσομπα εκει στα βουνα που μενεις...fire.gif
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τονεχουμεπροσεξειλαίμαι σε παλαιότερον πουστ σου και τον γνωρίζουμε εκ Σύρας λαίμαι.

  Ημπορείς να βρεις κανά τρόπο να διαπραγματευτούμε- να πληρώσουμε κιόλας δλδ προκειμένου να χρειάζονται αλλαγή τα νερά κάθε 30'', ώστε να μη πουσταρ ''μουσική'' ο γεροντοφρικιός?  ;D ;D ;D

 

 

Samy, ευκολα...

Θα ρωτήσουμε τον άλλον (ξέρεις, αυτον που ξέρει που μένουν ολοι) που μένει ο WF, και θα στειλουμε τους φιλους να τον τσιμεντωσουν...

Θα ανεβεί βεβαια ελαφρώς η στάθμη των νερών, αλλα δε νομιζω οτι θα δώσει κανεις σημασιία...

 

Edit. Καλο το Red JW, αλλα εχει ενα βασικό πρόβλημα. Τελειώνει. Μαζυ του και τα κουράγια του γερούνδιου. Σας φιλώ στη μούρη, φιλοι WF και Samy - τα λέμε αυριο (σήμερα) - R@O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samy, ευκολα...

Θα ρωτήσουμε τον άλλον (ξέρεις, αυτον που ξέρει που μένουν ολοι) που μένει ο WF, και θα στειλουμε τους φιλους να τον τσιμεντωσουν...

Θα ανεβεί βεβαια ελαφρώς η στάθμη των νερών, αλλα δε νομιζω οτι θα δώσει κανεις σημασιία...

 

Τώρα με το λες? Που τον απέλυσα?

  Θα στοιχίσει πολλά η επαναπρόσληψη, αλλά αξίζει το κόπο νομίζω  :D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ Godfather βλεπετε... ;D

Ας κανουμε ενα πχιοτικο διαλειμμα γιατι πολυ punk επεσε. image.gif

 

http://youtu.be/kUOXr610ss8

 

Σας φιλώ στη μούρη, φιλοι WF και Samy - τα λέμε αυριο (σήμερα) - R@O
Gutten Nacht Dinos. sleep2.gif
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

 

έλα ρε νιάτο τι μου θύμησες... ένα από τα λίγα και μάλιστα ελληνικά του είδους που κοσμούσαν στα 80ς την δισκοθήκη μου... 8)

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου