Προς το περιεχόμενο

Dean Thoroughbred


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδες!

Εχει παιξει κανενας καμια απ αυτες τις κιθαρες;

 

 

http://www.deanguitars.uk.com/electrics/images/large/thor-del-gn.jpg

 

http://static.musiciansfriend.com/derivates/18/999/180/397/DV016_Jpg_Large_1340719769662_A.jpg

 

 

Δεν εχω βρει και πολλα βιντεο στο youtube αλλα και να εβρισκα παλι θα θελα ν ακουσω και τη γνωμη καποιου κατοχου που δεν ειναι εμπορος η γενικα να εχει καποιο συμφερον ας πουμε.

Μιλαω για το συγκεκριμενο μοντελο (ηχητικα ποιοτικα κτλ μπλα μπλα μπλα), οχι τις Dean γενικα.

Ειχα μια dean καποτε και η αληθεια ειναι πως το μανικι μου ειχε κατσει απιστευτα βολικα στο χερι αλλα την αλλαξα λογω οτι ηταν V (αλλα καγκουρια V) η θηκη της ηταν τερααααααααστια και δεν χωρουσε ουτε σε πορτ μπαγκαζ απο ταξι octavia και mercedes και γενικα εψαχνα κατι πιο κλασσικοοοο...

 

Αυτα τα λιγα και παλι καλη σας μερα και ευχαριστω

 

(ξερω πως δεν ειναι high end οργανο δεν ψαχνω για κατι τετοιο αλλα για κατι ''να κανει τη δουλεια'' αλλιως θα πηγαινα κατευθειαν στο custom shop της Dean)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω και εγώ τις ίδιες απορίες για το συγκεκριμένο όργανο, στο οποίο έπεσα ψάχνοντας για affordable les paul, οπότε όλες οι γνώμες καλοδεχούμενες και από εμένα.

 

Αυτό που μου έχει κάνει εντύπωση πάντως, εκτός από τα λίγα reviews, είναι ότι το συγκεκριμένο μοντέλο δεν υπάρχει σε πολλά ευρωπαϊκά καταστήματα αν και κυκλοφορεί κάμποσο καιρό.

Ιντονέησον ημάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως μονο παραγγελλια απο νακα αλλα παλι αν δε δεις και δεν ακουσεις...

Γενικα καποιες μαρκες π.χ. washburn bc rich dean και καποιες αλλες που δε μου ρχονται τωρα ειναι λιγο δυσκολο σε thomman musicstore κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου