Προς το περιεχόμενο

Καινούργιο απόκτημα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

νομιζω οτι οι μερες ολων αυτων των παρασιτων τυπου bon studio κτλ κινουνται σταθερα προς την πτωχευση. :evil:

 

Μην φοβάσαι αυτοί παίρνουν δουλειές του δημοσίου για ηχητικές εγκαταστάσεις κλπ με χοντρά φράγκα και μίζες και επιβιώνουν.Αλλά δυστυχώς ξεχνάνε όπως ο συγκεκριμένος αντιπρόσωπος απο που ξεκίνησαν και κοιτάνε να βγάλουν "απο την μύγα ξύγκι" που έλεγε και Μικρασιάτισσα γιαγιά μου που ήταν "σοφή" γυναίκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΑ ΞΕΣΚΙΣΜΑΤΑ!!!!!

 

Και γω είχα σαλτάρει με τα 1000 Ευρά που μου θέλανε για την Joe Perry Epiphone LP και την πήρα από Θωμά με 600 Ευρά μαζί με θήκη! Τρομερά κιθαρόνια!!!

 

 

νομιζω οτι οι μερες ολων αυτων των παρασιτων τυπου bon studio κτλ κινουνται σταθερα προς την πτωχευση. :evil:

 

Δεν το βλέπω φιλάρα γιατί αυτός βγάζει τα λεφτά του από συστήματα public announcement και έργα αρκετών χιλιάδων Ευρώ. Η λιανική μουσικών οργάνων απλά συμπληρώνει το εισόδημά του.

 

edit: lol με πρόλαβες

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγιές Λαμπίρη! Ξέρεις να ψωνίζεις (άσε τον Elavd να σκούζει...) :lol:

 

ΝΕΟΟΟΟΣ!!!! ΑΝΑΦΟΡΑ!!!

 

Πού είσαι εσύ πουλάκι μου???? Πώς τα περνάς??? :D

 

Έχεις μείνει λίγο πίσω όμως...

http://www.noiz.gr/modules.php?op=modload&name=4nAlbum&file=index&do=showpic&pid=56

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=5866&start=0

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ρε τί γίνεται εκεί πάνω ρε...

 

Εγώ πιστεύω μόνο αυτά που βλέπουν τα μάτια μου Ηλία...θά'ρθει η μέρα που η φωτό σου με τις LP θα κοσμεί το desktop του PC μου... :wink:

 

Τις...λιώσατε στο...παίξιμο μου φαίνεται! :wink: :lol: :lol:

 

P.S: Μετά το φοβερό σοκ των πρώτων ημερών, έχω αρχίσει να τρίβω εντατικά τα λέπια μου μπας και ξεψαρώσω κι εγώ...

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Μεγειά !!!! Η κιθάρα είναι κούκλα !

 

2. Δεν θα γίνω δικηγόρος κανενός, αλλά έτσι για την ιστορία, τις Gibson/Epiphone τις διαχειρίζεται ένας άνθρωπος ο οποίος τις κυνήγησε όσο μπορουσε προκειμένου να τις κάνει όσο γίνεται προσιτές σε όλη την Ελλάδα. Με το γιγάντωμα των net-sales και την ακόλουθη αλλαγή πολιτικής εταιριών όπως η Gibson η οποία πουλάει χονδρική με άλλες τιμές στην Γερμανία και άλλες εδώ, ο συγκεκριμένος άνθρωπος καλείται να απολογείται καθημερινά για κάτι το οποίο απλούστατα δεν μπορεί να αντιμετωπίσει, γιατί δυστυχώς δεν γίνεται να παραγγείλει 500 Gibson Les Paul ετησίως προκειμένου η Gibson να του κάνει τιμές Thomann!!

Ας είμαστε λίγο πιο φειδωλοί στα σχόλια που αφορούν τέτοιους ανθρώπους γιατί συχνά τους αδικούμε. Δεν λέω να ψωνίζουμε απο Ελλάδα ενώ οι τιμές στη Γερμανία είναι καταπληκτικά χαμηλότερες, λέω απλά να μην βιαζόμαστε όταν κρίνουμε.

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://cgi.ebay.com/VINTAGE-JAPANESE-GRECO-LONG-TENON-SOLID-BODY-L-P_W0QQitemZ120055348320QQihZ002QQcategoryZ2384QQrdZ1QQcmdZViewItem

this is my choice :) amazing guitar-less money(i use english cause i have problem with my pc)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου