Προς το περιεχόμενο

Κάτι ρομαντικό....


gskar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Μ' αρέσει το "ρομαντικό", λες και τα υπόλοιπα παιξίματά σου κινούνται μεταξύ 'καφρίλας' και 'ελαφρότητας'. ;D

 

Thanx για άλλο ένα πρωινό soundtrack, που ξελαφρώνει λίγο το 'βάρος' της Δευτέρας (και το τέλος ενός ακόμη ημεροφορολογιακού μήνα...)

 

Υ.Γ. Tην κιθάρα την επέλεξες ή σε διάλεξε αυτή? ΩΡΑΙΟΣ ήχος.

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ' αρέσει το "ρομαντικό", λες και τα υπόλοιπα παιξίματά σου κινούνται μεταξύ 'καφρίλας' και 'ελαφρότητας'. ;D

 

Thanx για άλλο ένα πρωινό soundtrack, που ξελαφρώνει λίγο το 'βάρος' της Δευτέρας (και το τέλος ενός ακόμη ημεροφορολογιακού μήνα...)

 

Υ.Γ. Tην κιθάρα την επέλεξες ή σε διάλεξε αυτή? ΩΡΑΙΟΣ ήχος.

Εγώ σε ευχαριστώ Φάνη.

Λοιπόν οι κιθάρες είναι σαν τις γυναίκες. Πολλές ειναι οι όμορφες με λίγες όμως ταιριάζεις.

Αυτή μου έκατσε κουτί. Το παράξενο είναι ότι από τις πολλές και κάποιες πολύ ακριβές κιθάρες που πέρασαν από τα χέρια μου, πιο πολύ μου έκατσε αυτή και μια Seagull s6 που δεν έχω πια. Τι να πεις  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(τυχεροί όσοι δοκίμασαν ακριβές ή πολύ ακριβές κιθάρες)

 

ωραίο κομμάτι και φυσικά το παίξιμο

πολύ απαλό

Σε ευχαριστώ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

γλυκιά καλημέρα!

μπράβο...πολύ όμορφο...και χαλαρωτικό... σίγουρα μπορεί να λειτουργήσει και ως γλυκιά καληνύχτα...:)

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου