Προς το περιεχόμενο

Elmore James - It Hurts me Too (cover)


Sakis_Gallo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να πω κι εγώ τη χολή μου πριν να πάω να χτυπήσω κανα σφηνάκι ξύδι.

 

Όσο μπόρεσα να ακούσω (σέρνεται σε επίπεδο Ελληνικού Δημοσίου το cloud σε μένα) και όσο θέλησα να ακούσω (παρακάτω) ωραίος ήχος κι μια χαρά παίξιμο και μπράβο σου κι ωραίος.

 

Αλλά βρε συ Σάκη το It Hurts me Too ΔΕΝ είναι instrumental.

Ντάξει, εγώ το χω χτυπημένο από μικροεφηβική ηλικία στο θυμικό μου για πάντα από Junior Wells στο Pleading the blues αλλά όπως και να χει, κάποιος τραγουδάει τον πόνο του, λέει την ιστορία του. Δεν τον σέρνει με δαχτυλίθρα πάνω στα σύρματα.

 

Ξέρω, είμαι γκρινιαροπερίεργος ρε Σάκη για τόσο καλή προσπάθεια και με το μπαρδόν δηλαδής αλλά αυτό ένοιωθα (τώρα γιατί αργότερα θα μετανοιώσω) και μιας και ανάμεσα σε φίλους, αυτό είπα να πω.

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναστε καλα παιδια :)

 

@HellFire

το bigzby με ολο το συστημα της Vibramate ειναι καπου στις αγγελιες και ψαχνει τον καινουριο του ιδιοκτητη :)

 

@audiokostas

ναι εισαι γκρινιαροπερίεργος για αυτο και δεν σε παρεξηγω και εας μου σπας τα νευρα ωρες ωρες(οχι οσο αφορα το ποστ σου στο συγκεκριμενο θρεντ)

ευχαριστω για τα θετικα σχολια :)

 

αγαπαμε Junior Wells αλλα it hurts me too χωρις slide μπακαλιαρος χωρις σκορδαλια

 

καλο ξημερωμα :)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυνατο.

Ηχος,παιξιμο τα παντα ολα.

Δωσε κι αλλη κι αλλη βρωμα την αλλη φορα οπως ειπε κι ο alderbody,δωσε κι αλλο πονο! ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστω gvour :)

 

το επομενο που θα κανω ελεγα να εχει πιο καθαρο ηχο... :P

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου