Προς το περιεχόμενο

Bonamassa :Mountain time???Kατι μου θυμιζει εχω δικιο ???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

AYTOI ειναι οι SOCRATES DRUNK THE CONIUM!!

Το κομματι μετα το 7αρι τεμπο που εχει και τα φωνητικα ειναι του Γιαννη Σπαθα ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟ !!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση ότι η εκτέλεση του 1980 είναι αυτή που γνωρίζει περισσότερο ο κόσμος..(και μάλλον αυτή θα άκουσε και ο Μποναμάσας..)  ;D :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι ο Guthrie Govan εχει αντιγραψει το Γιαννη Δρολαπα (στη φατσα τουλαχιστον)

images?q=tbn:ANd9GcSWRvXy07asWpt1hnYqwFlzktL7NJglIR1V4gvxgV6CauG69xpvHA

Ναι ρε φιλε ακομα και στον τροπο που κινειτε το προσωπο οταν μιλανε.Ναι ναι γαμησε τα τρελη ομοιοτητα.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως ομως και οι Σωκρατες σηκωσαν την αρμονικη κινηση του ορχηστρικου μερους απο τους allman brothres .Νταξει η πενια ειναι αλλου,ουτως η αλλως ειναι αμερικανοι με Ελληνες.

 

https://www.youtube.com/watch?v=1Qzdrq8nhpg

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη μαλλον δεν γνωριζετε καλα τα πραγματα : α) τον δισκο PHOS οι Socrates τον εγραψαν με παραγωγο , συνενορχηστρωτη και σε ενα κομματι αν θυμαμαι καλα συμμετεχει στην συνθεση (every dream comes to an end ) Βαγγελη Παπαθανασιου οποτε δεν υπαρχει καμμια μπεριπτωση να αντεγραψαν τους Allman Bros ενορχηστρωτικα ..μα [/b]καμμια !!

β) Σωστα ο Longshadow αναφερει οτι ο  Βοnamassa εχει ακουσει την εκδοση του Waiting for something !!MΑΛΙΣΤΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ!!!

γ) Το δηθεν σολο του Jimi Page δεν ειναι και πολυ κοντα σε αυτο του Bonamassa η το αντιθετο !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Αρμονικα τα κοματια μοιαζουν.Και μην μου πεις οτι οι Σωκρατες δεν ακουγαν αλμαν μπροδερσ.ποτε δεν μιλησα για ενορχηστρωση.Απλα ο τροπος που κινουνται τα ακορντα ειναι κοντα.Μοιαζουν πολυ σαν λογικη,μονο που η αναπτυξη στο καθενα ειναι αλλου,κλαρινα οι σωκρατες ,πιο μλπουζι τζαζι ξερω γω οι αλλοι.Τεσπα.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου