Προς το περιεχόμενο

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΒΙΝΥΛΙΟ


ez

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Η ραδιοφωνική εκπομπή ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΒΙΝΥΛΙΟ επιστρέφει!

Από σήμερα Τρίτη 7 Οκτ. και κάθε Τρίτη 9 το βράδυ, στη συχνότητα 93,4 του σταθμού ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ Θεσσαλονίκης (και ιντερνετικά http://live24.gr/radio/generic.jsp?sid=1982). Για μία ώρα, θα (ξανα)έχω τη χαρά να μοιράζομαι με τους ακροατές μουσικές που αγαπάω και σκέψεις που μηρυκάζω...

Με συγκίνηση γυρνάω στα μικρόφωνα των ερτζιανών, προσδοκώντας γόνιμες στιγμές και καλή παρέα.

Ηλίας Ζάικος.

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

καλά ταξίδια Ηλία...

σε κάθε ευκαιρία θα επιβιβάζομαι...:)

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχομαι σε εσένα καλή επιτυχία και σε εμένα που μολις διαβασα την ειδηση καλή ακρόαση (απο την επόμενη τρίτη, σημερα ουτως η αλλως 9 ημουν εκτός)!

!

αν η σημερινη εκπομπη υπάρχει ή θα υπάρξει  καπου αναρτημένη ως αρχειο θα ηθελα πολυ να την ακούσω μιας και την εχασα.

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχομαι σε εσένα καλή επιτυχία και σε εμένα που μολις διαβασα την ειδηση καλή ακρόαση (απο την επόμενη τρίτη, σημερα ουτως η αλλως 9 ημουν εκτός)

Αυριο Τριτη αρχιζει η εκπομπη Κωστα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυριο Τριτη αρχιζει η εκπομπη Κωστα.

 

περασε η εβδομαδα και ηρθε η Τρίτη επιτέλους.χαχαχαχα

 

Εχθες το βραδυ ημουν καμμενος γιατι ειχα δυσκολη μερα ρε φιλε και το χασα. Τα μπλεξα. Καλα που το εγραψες.

 

Ωραια, τωρα το μονο που μενει ειναι να παει 9 η ώρα και να θυμαμαι ως τοτε οτι σημερα ειναι Τρίτη και να συντονιστώ.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθες το βραδυ ημουν καμμενος γιατι ειχα δυσκολη μερα ρε φιλε και το χασα. Τα μπλεξα. Καλα που το εγραψες.

Και γω το ιδιο επαθα μολις το πρωτοειδα. Ηταν 1 το βραδυ και διαβαζω τη λεξη "σημερα" και το μυαλο μου πηγε και μενα στη Δευτερα το βραδυ. :P

Να προσεχεις στα ραντεβου Ηλια, οταν πεις σε καποιον μετα τις 12 το βραδυ της Δευτερας "αυριο τα λεμε στο ταδε μπαρ στις 9 το βραδυ" αυτος θα παει εκει την Τριτη, ενω εσυ την Τεταρτη... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Να προσεχεις στα ραντεβου Ηλια, οταν πεις σε καποιον μετα τις 12 το βραδυ της Δευτερας "αυριο τα λεμε στο ταδε μπαρ στις 9 το βραδυ" αυτος θα παει εκει την Τριτη, ενω εσυ την Τεταρτη... ;D

 

Έχουν χαθεί πτήσεις έτσι...στο bar θα κολλήσουμε.  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ραδιοφωνική εκπομπή ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΒΙΝΥΛΙΟ επιστρέφει!

ΕΖ rulz the wavEZ.  ;D

 

Ωλ δε μπέστ Ηλία.

Όταν και όσο μπορώ, θα μαι μαζί σου (on the receiving end βεβαίως, βεβαίως)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου