Προς το περιεχόμενο

Late November - Driver's Hit


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρά, αλλά μου έλειψε λίγο ζωντάνια, μια σκηνική παρουσία ανάλογη του άσματος βρε παιδί μου.....δεν λέω να χοροπηδάτε στην σκηνή, αλλά λίγο κούνημα δεν έβλαψε ποτέ κανέναν.... ;)  Υ.Γ. Σειρά έχει το Song dance!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εξαιρετικό. Τα δε πλήκτρα έδωσαν στην ατμόσφαιρα.

 

Και η τραγουδίστρια σας το ερμηνεύει υπέροχα.

 

ΥΓ: Αυτός με την LP μου φαίνεται... ύποπτος  ;) ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο καιρο ηλθατε στα ισια σας!!Η κοπελα ειναι εξαιρετη τραγουδιστρια (το εχω ξαναπει πολλες φορες) και μου αρεσει γιατι ερμηνευει και δεν μιμειται τις Αμερικανες μαυρες και μη!!

Εδω τα τελευταια χρονια πολλες δικιες μας τραγουδιστριες '' και καλα την βρισκουν '' και χτυπιουνται δεν ξερω και εγω σαν τι  ??? ???.Μπραβο στην Εβελινα που εχει την δικη της προσωπικοτητα !!Τωρα για την παλιοπαρεα του Νεστορα τα εχουμε πει και ξαναπει.Λιγο παραπανω γκρουβ δεν βλαπτει (ετσι ρε παιδι μου τσιμπηστε το λιγακι ;D ;D)

Και ο ηχος των τυμπανων ειναι μαπα τελειως ::)Σε αυτο φταινε 2 πραγματα αλλα πιο πολυ τα τυμπανα οπως τα βγαζει κατω ο ηχοληπτης (ο θεος να τον κανει ηχοληπτη δηλαδη) και το χτυπημα του ντραμερ λιγοτερο βεβαια!!Τα λεω γιατι εχω παιξει στο lazy και ενω επανω τα ακουγα μια χαρα (σχετικο βεβαια ) οταν κατεβηκα και επαιξε αλλος ντραμερ με αλλη μπαντα ηταν μαπα!!Αυτο ειναι ενα φαινομενο που το εχω αντιμετωπισει και σε πιο επαγγελματικους χωρους !!Ζητω οι μικροφονιαδες!!!!!!!!

@Τερρυ ..χμ σαν να εχεις δικιο αυτος εκει με την LP ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΥΠΟΠΤΟΣ!!! :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ: Αυτός με την LP μου φαίνεται... ύποπτος  ;) ;D

 

Δημαραίος, τι περιμένεις.  :-*

 

Ωραιο,πολυ καλη φωνη η τραγουδιαρα και η μπαντα πολυ μαζεμενη με την καλη εννοια .Ωραιο.

 

Τhanks!

 

Pericles έχεις δίκηο, σχεδόν σ' όλα.

 

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι το πρωτο και βασικο για να παιξει μια μπαντα το Late November και καποια αλλα

βεβαιως ειναι η φωνη.

Η κοπελα εχει φωναρα και μπορει να πει μεγαλη γκαμα(με την καλη εννοια ;D)ειδων.

Επισης το ρεπερτοριο των Hit δεν ειναι το συνηθες που ακους απο πολλες μπαντες διασκευων

κι αυτο δινει εξτρα ενδιαφερον για να τους ακουσεις.

 

Μπραβο στην Εβελινα,μπραβο και στην μπαντα που δεν παει πισω!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου