Προς το περιεχόμενο

Xρωματα~


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον τελευταιο καιρο στη δουλεια ακουω πολυ παλιο υλικο μου ,σε βαθος 2τιας ας πουμε και βαλε

Αυτην η συνθεση γραφτηκε μετα απο την παρακινηση μιας φιλης δασκαλας ,για μια σχολικη εκδηλωση.

Μου ειχε πει πως ηθελε ενα τραγουδι για τα χρωματα για να τραγουδησει η χορωδια του σχολειου.

Το τραγουδι ετοιμαστηκε μεν αλλα η ακυρωση της εκδηλωσης το αφησε ατο συρταρι.

θελω να το μοιραστω μαζι σας ,ειναι βεβαια απλοικο και δεν μπηκα στην διαδικασια καλυτερευσης λογω ελειψης χρονου τελευταια.

Εχει ελληνικο στιχο ,πραγμα που δεν εχω κανει συχνα ανεβαζοντας κοματια στο Νοιζ.

Ελπιζω να σας αρεσει και οπως παντα καθε σχολιο δεκτο.

Ευχαριστω!

ΧΡΩΜΑΤΑ.mp3

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς που είσαι μικρό, άμαθο και απλοικό παιντί...........................άμε σα πέρα ρε  ;D ;D

 

            Απλά σοβαρέψου Γεώργιε και δες τι θα κάνεις στη ζωή σου με τη μουσική, μπορείς να ζήσεις απ αυτή, ίσως να βγάλεις και λεφτά λαίμαι  ;D ;D ;D

 

  Σωραίος, αν και ληστοσυμμορίτης  :P

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Αυτο λεω και γω Σαμυ ,χαχαχαχαχα.

Γενικα ειμαι λιγο all around σε αυτα που φτιαχνω(σε φτιαχνω και σκυλαδικο με πονο ανετα ναουμ ,αμα υπαρχει παραγγελια)αλλα δεν ξερω κατα ποσο αυτο ειναι καλο ή κακο.

  Σκεφτομαι διαφορα τελευταια,μετακομισεις, πραγματα.Διελυσα και τις μπαντες και παω σεσιον λιντ σε μια μπλουζο κλασικο οτιναναι μπαντα του δρομου με διασκευες.Τουλαχιστον εκει εχει μεροκαματο γιατι απο τα δικα μου ,μονο λεφτα σε στουντιο και εξοπλισμο εχωνα.

Τεσπα με βγηκαν παλι τα παραπονα λεμε.χεχεχε

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

   Αυτο λεω και γω Σαμυ ,χαχαχαχαχα.

Γενικα ειμαι λιγο all around σε αυτα που φτιαχνω(σε φτιαχνω και σκυλαδικο με πονο ανετα ναουμ ,αμα υπαρχει παραγγελια)

Τεσπα με βγηκαν παλι τα παραπονα λεμε.χεχεχε

 

Οι Παράγκαζζζζζζζζζζζ είναι εδώ άδολε αδελφέ, έλα στη συντροφιά μας λαίμαι, ουδείς έχασε επενδύοντας σε ομόλογα ΕΤΒΑ λαίμαι  ;D ;D ;D

Μάρτυς μου ο Θεόνενες λαίμαι  :)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο Τζόνι. Λίγο η φυσαρμόνικα ασυγχρόνιστη αλλά ίσα στο σημείο που μπορεί να εκληφθεί ως άποψη.

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία στιχάκια, ωραίο το στεφανάκι στα τύμπανα, ήθελε το κοντραμπασάκι του να παίζει κάτι σαν 1η - 5η, λίγο κλισέ η φυσαρμόνικα - θα προτιμούσα εναλλακτικά φλάουτο ή τρομπέτα!!!

 

ωραίο, γλυκό κομμάτι!

The Bass Dredd

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε χαμαιλέοντα, τι διαμαντάκι είναι αυτό! Εντάξει, δεν είναι my cup of tea, αλλά για το είδος που κινείται, πολύ καλό. Έχεις ταλέντο ρε αλιήτη ;D. Μια ερώτηση μόνο, οι στίχοι δικοί σου είναι? Ξαναφτιάξτο με ΜΠΑΣΟ ;) και κάνα γύρισμα στα τύμπανα....Η παραγωγή πολύ καλή! Well done.

Λίγο η φυσαρμόνικα ασυγχρόνιστη
Που την άκουσες την ασυγχρόνιστη φυσαρμόνικα βρε Σταμάτη....? ::) :-X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, δεν είναι my cup of tea

Το αυτο με το τσαι ;D και για μενα αλλα το κομματι ειναι ωραιο.

Και η "καθαρη" σου φωνη επισης πολυ καλη.

Ακομα και τα απλοικα,οπως εσυ τα χαρακτηρισες,κομματια σου εχουν τον τροπο σου και

βγαζουν κατι.Νομιζω το συγκεκριμενο θα χαλαγε με πολλα φρου-φρου.

Ωραιος Γεωργιε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικό, ειδικά για το λόγο που γράφτηκε. Έχω κάποιες ενστάσεις για τους στίχους (πρακτικο-τεχνικές, όχι ουσιαστικές) αλλά γενικά, σούπερ. Το' χεις και το ελληνικό όταν θέλεις μπαγασάκο...

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου