Προς το περιεχόμενο

Αναλογικός Ήχος


Nahema

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λυπαμαι αλλα δεν καταλαβες τι ειπα φιλε μου  :) στο μονο που εχεις δικιο ειναι οτι δεν εψαξα καλα απο κει και περα εβγαλες δικα σου συμπερασματα... τελως παντων εγω πηρα αυτο που ηθελα απο κει και περα δεν υπαρχει λογος να το συνεχισουμε καλη σου μερα

ps δημοσιο ειναι το ιεκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Α) Προφανώς δεν έψαξες και πολύ καλά καθότι όλοι μας σε λίγα λεπτά είχαμε απαντήσεις και quotes από το net.

Β) Υπάρχει και άλλος κόσμος εκτός από το net. Λέγονται βιβλία και ζούν σε κάτι χωριά που λέγονται βιβλιοθήκες.

Γ) Αν ο καθηγητής σου είναι εδώ και απαντάει σε αυτό που σου είπε να ψάξεις να βρεις, μην πας στη σχολή και χαλάς λεφτά και κάτσε να τα μάθεις εδώ και κερνάς αναλογικές μπύρες στην επόμενη μπυροποσία.

 

;D

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελως παντων εγω πηρα αυτο που ηθελα απο κει και περα δεν υπαρχει λογος να το συνεχισουμε καλη σου μερα

 

Σε αυτό, δυστυχώς, έχεις απόλυτο δίκιο.

Καλή σου μέρα.

 

....κερνάς αναλογικές μπύρες στην επόμενη μπυροποσία.

;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην πας στη σχολή και χαλάς λεφτά και κάτσε να τα μάθεις εδώ και κερνάς τις μπύρες στην επόμενη μπυροποσία.

Κάτσε στη σχολή σου...πιο ακριβά θα σου πάνε οι μπύρες εάν στη μπυροποσία εμφανιστούν οι....ονόματα δε λέμε ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου