Προς το περιεχόμενο

Happy by hyperpanos


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν το ξέρω το άσθμα το αυθεντικό, αλλά σαν άσθμα και σαν παίξιμο με άρεζε και πραγματικά με έφτιαξε το κέφι.................αν και ήδη ήμανε χάπι ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πολυ ωραια το διασκευασες, πολυ ωραίος!!!

Επρεπε να το συνεχισεις κι αλλο, δεν ειναι καθολου βαρετο, το αντιθετο και σαν κομματι αλλα και ιδιαιτερα σαν δικη σου διασκευη.

 

 

  Σημείωση.........Δεσποζουν λιγο παραπανω οι χαμηλες συχνοτητες στην μιξη, αυτο αν θες να το δουλεψεις για να χωσουμε περισσοτερο στο οικοηχοσυστημα μας, γιατι θα παρουμε τα woofer και το sub στα χερια αμα θελουμε να το ακουσουμε τερμα, οπως αξιζει σε αυτη τη διασκευή.

 

Συγχαρητήρια!!!

Ανέβασα λιγο τα μπάσα του backing track γιατί μου ακούγονταν λίγο χαμηλά, αλλά μάλλον δεν ήθελε τελικά. Σε ευχαριστώ  :)

 

Ωραίο παίξιμο, κακή προσέγγιση στο κομμάτι.

Σε ευχαριστώ Νεστορα, εάν έχεις την καλοσύνη εξήγησε μου την κακή προσέγγιση  ???

 

Δεν το ξέρω το άσθμα το αυθεντικό, αλλά σαν άσθμα και σαν παίξιμο με άρεζε και πραγματικά με έφτιαξε το κέφι.................αν και ήδη ήμανε χάπι ;D

  :)

 

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Νομιζω οτι συνφωνω και γω με τον Νεστορα αλλα μην με ρωτας γιατι.Το κομματι το εχω φαει στη μαπα ολο το καλοκαιρι και το ξερω καλα παντως.

  Μαλον αυτο ειναι το στυλ σου αρα απο μενα ειναι οκ το ασμα οπως εχει.Ισως ο Νεστορας εννοει οτι θα το ηθελε καπως αλλιως ,οπως και γω αλλωστε.Οπως και ναχει συνεχιζε να εισαι ευτυχης φιλε και να παιζεις μουσικη.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Νομιζω οτι συνφωνω και γω με τον Νεστορα αλλα μην με ρωτας γιατι.Το κομματι το εχω φαει στη μαπα ολο το καλοκαιρι και το ξερω καλα παντως.

  Μαλον αυτο ειναι το στυλ σου αρα απο μενα ειναι οκ το ασμα οπως εχει.Ισως ο Νεστορας εννοει οτι θα το ηθελε καπως αλλιως ,οπως και γω αλλωστε.Οπως και ναχει συνεχιζε να εισαι ευτυχης φιλε και να παιζεις μουσικη.

Προσπάθησα να του δώσω μια πιο <<metal >> χροιά , εάν είναι δόκιμος ο όρος και ίσως αυτό να εννοείς και εσυ και ο Νεστορας. Anyway  ;D ;D ;D

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε Πάνο,το αυθεντικό δεν το γουστάρω αλλά το δικό σου μου άρεσε πολύ  :D

Εντάξει και το αυθεντικό για το είδος του είναι ωραίο  ;)

Thanks  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ Νεστορα, εάν έχεις την καλοσύνη εξήγησε μου την κακή προσέγγιση  ???

 :)

Μ' αρέσουν οι διασκευές, αλλά πολλές φορές μια "διαφορετική" προσέγγιση μπορεί ν' απογειώσει ή να ρίξει ένα κομμάτι.

Κατ' εμέ  η παρακάτω είναι μια ευφάνταστη διασκευή.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Gg67l2gXASk

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου