Προς το περιεχόμενο

(Πληρωμένη) απάντηση σε αγγελία για μουσικούς


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ξέρω αν όντως στάλθηκε η απάντηση, αλλά είναι χαριτωμένη και την παραθέτω...

 

http://makpress.blogspot.com/2014/12/h.html

Hot Dog .......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω. Προσωπικά μια χαρά την βρίσκω την αγγελία. Καταρχάς του εστιάτορα του αρέσουν όλα τα είδη μουσικής, πράγμα σπάνιο και αξιοθαύμαστο, δηλώνει ανοιχτό μυαλό.

 

Επιπλέον τους δίνει μια ευκαιρία, σε κάποιες ειδικές περιπτώσεις, να προωθήσουν και τη δουλειά τους, να πουλήσουν cd και ίσως-ίσως να κάνουν και γνωριμίες. Χώρια που θα έχουν και τα τυχερά τους (εκτός αν παίζουν τζαζ).

 

Συμπερασματικά, θα έχουν ένα μέρος κάποιες μέρες που θα μπορούν να ζεσταίνονται, να κάθονται και να κάνουν κι αυτό που τους αρέσει. Αν συμφωνούσε να τους δίνει και καμιά μπύρα δωρεάν τότε νομίζω ότι όλα θα ήταν εντάξει. Χώρια που η ιδέα με την πρώτη μπύρα δωρεάν δεν είναι κακή και από επιχειρηματικής απόψεως αφού θα ακολουθήσουν και άλλες που φυσικά θα πρέπει να πληρώσουν.

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω. Προσωπικά μια χαρά την βρίσκω την αγγελία. Καταρχάς του εστιάτορα του αρέσουν όλα τα είδη μουσικής, πράγμα σπάνιο και αξιοθαύμαστο, δηλώνει ανοιχτό μυαλό.

 

Επιπλέον τους δίνει μια ευκαιρία, σε κάποιες ειδικές περιπτώσεις, να προωθήσουν και τη δουλειά τους, να πουλήσουν cd και ίσως-ίσως να κάνουν και γνωριμίες. Χώρια που θα έχουν και τα τυχερά τους (εκτός αν παίζουν τζαζ).

 

Συμπερασματικά, θα έχουν ένα μέρος κάποιες μέρες που θα μπορούν να ζεσταίνονται, να κάθονται και να κάνουν κι αυτό που τους αρέσει. Αν συμφωνούσε να τους δίνει και καμιά μπύρα δωρεάν τότε νομίζω ότι όλα θα ήταν εντάξει. Χώρια που η ιδέα με την πρώτη μπύρα δωρεάν δεν είναι κακή και από επιχειρηματικής απόψεως αφού θα ακολουθήσουν και άλλες που φυσικά θα πρέπει να πληρώσουν.

 

 

 

ανταλλακτική οικονομία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χώρια που θα έχουν και τα τυχερά τους (εκτός αν παίζουν τζαζ).

 

;D ;D ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άσχετο - συνειρμός: εγώ όταν την είδα θυμήθηκα τον νεαρό που λίγες μέρες πριν είχε γράψει στο noiz πως του είχε φανεί παράξενο που του ζήτησαν να πληρώσει για να βγάλει τη μουσική του...

 

Πάντως σε 2 μαγαζιά που την πρώτη φορά είχαμε δεχθεί να μην αμειφθούμε και να παίξουμε για την κ@..λ@ μας, την δεύτερη πήραμε πολύ καλή αμοιβή. Φυσικά δεν το προτείνω σε κανέναν (για να προλάβω όσους θα ετοιμαστούν να κράξουν), απλώς το παραθέτω ως γεγονός

Hot Dog .......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου