Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με apple magic mouse


J's conspiracy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω ενα macbook white 2009 .εδω και καιρο ειχε αρχισει για καποιο λογο να μην λειτουργει σωστα σε επιφανειες που πριν λειτουργουσε .Καποια στιγμη δοκιμασα να το σβησω απο τις αποθηκευμενες bluetooth συσκευες και να προσπαθησω να το ξαναεγκαταστησω ,

.τζιφος .δεν το ξαναηβρε ποτε .Οποτε τωρα οχι μονο δε λειτουργει αλλα δεν εντοπιζεται καν .σκεφτηκα οτι θα μπορουσε να φταιει οτι εχω αφησει σαν λογισμικο τα mavericks και δεν εχω κανει το update (και θα προτιμουσα να μην ).καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακυρο προς το παρον γιατι αποφασισε να παρει μπρος μετα απο τοσο καιρο .μολις τσεκαρω και το tracking του θα ξαναγραψω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον το προβλημα του tracking παραμενει αλλα δε συμβαινει σε ολες τις επιφανειες.Για παραδειγμα στην επιφανεια του macbook λειτουργει κανονικα .σε αλλες επιφανεις οπως το γραφειο που το λειτουργουσα τοσα χρονια ,δε δουλευει ή λειτουργει χωρις καλη αποκριση.καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

νομιζω πως τελικα το προβλημα μου εχει να κανει με το bluetooth range του macbook.δηλαδη οταν εχω το ποντικι διπλα στο macbook δουλευει σχετικα καλα.με την παραμικρη απομακρυνση ,αρχιζουν τα προβληματα.Οποτε..ξερει κανεις τι μπορω να κανω για αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το μόνο που μπορω να σκεφτώ είναι το ενδεχόμενο παρεμβολών από κάτι άλλο π.χ. από wi-fi router.

 

Πάντως γενικά ποτέ δεν συμπάθησα τα ποντίκια της apple. Και πολύ περισσότερο τα ασύρματα. Αν είναι να βάλω ποντίκι, βάζω ένα με καλώδιο και σώζω και τον πλανήτη (μπαταρίες κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω αλλα το magic mouse εχει καποια χαρακτηριστικα οπως το δεξια αριστερα που δεν εχω βρει σε αλλο ποντικι.κι οταν γραφεις πχ στο logic ειναι πολυ ευχρηστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου