Προς το περιεχόμενο

Προσπαθώ να μου αρέσει μια μπάντα αλλά δεν...


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας έχει τύχει;

 

Ναι. Όχι όμως με μπάντα, αλλά γενικότερα με την jazz... Κάθε φορά που προσπάθησα να ακούσω, μετά από 5 λεπτά ήθελα να πάρω φόρα και να σπάσω το κεφάλι μου στον τοίχο.

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 151
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μου συμβαίνει με πιθανότατα τις δύο σπουδαιότερες (τουλάχιστον εισπρακτικά) μπάντες στην ιστορία της ροκ: Beatles και κυρίως Rolling Stones.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το αλλάξουμε σε "Προσπαθώ να μου αρέσει μια δεκαετία αλλά δεν..."; ;D

 

Δεν μπορώ να ταυτιστώ μουσικά με τα 60's-70's...Και δεν είναι ότι δεν έκανα την προσπάθεια μου.Έχω ακούσει αρκετές δουλειές αλλά δεν πιάνω το vibe με την καμία.

 

Το καλό για μένα ξεκινάει με το που μπαίνει το 8άρι μπροστά και τραβάει για περίπου 15 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Πάολα, όσο και να με λένε πως είναι νουνάρα, εγώ δεν και να πεις πως δεν προσπάθησα?5 φορές παρακολούθησα φέτος το πρόγραμμά της λαίμαι

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι πριν πολύ καιρό προσπάθησα να ακούσω, με ζήλο και καθόλου προκατειλημμένος, Vai και Satriani, δεν είχα ποτέ ακούσει την μουσική τους, εκτός κάνα δυό του Vai.  Έννεκεν και εγώ "κιθαρίστας" :P και φίλος της Rock :o οι μουσικές τους έχουν δύο μεγάλα ατού να μου αρέσουν, είναι ως επί το πλείστον "κιθαριστικές" και Rock. Τελικά, παρ'όλες τις προσπάθειές μου δεν τα βρήκαμε, βαρέθηκα αφόρητα....    Υ.Γ. Sorry Δημήτρη...... :-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι πριν πολύ καιρό προσπάθησα να ακούσω, με ζήλο και καθόλου προκατειλημμένος, Vai και Satriani, δεν είχα ποτέ ακούσει την μουσική τους, εκτός κάνα δυό του Vai.  Έννεκεν και εγώ "κιθαρίστας" :P και φίλος της Rock :o οι μουσικές τους έχουν δύο μεγάλα ατού να μου αρέσουν, είναι ως επί το πλείστον "κιθαριστικές" και Rock. Τελικά, παρ'όλες τις προσπάθειές μου δεν τα βρήκαμε, βαρέθηκα αφόρητα....     Υ.Γ. Sorry Δημήτρη...... :-X

Δεύτερη μαχαιριά...

Καλά θα δείτε εσείς, θα πω σε αυτόν που ξέρει που μένουμε όλοι να έρθει να σας βρει και θα δείτε τι θα πάθετε... :P ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου