Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Visa Electron από Πειραιώς


gto234

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά χαρά παίδες!

Τώρα στα τελειώματα του στρατού αποφάσισα να πάρω κάποια πραγματάκια αλλά αντιμετωπίζω προβλήματα...

Πήρα ενα σκάφος Ibanez AK86 DVS πολύ καλό από Ελλάδα (20¤ φθηνότερα από .de).Όλα καλά ως εδώ.Έκανα και παραγγελία από thomann και μου στέλνει ότι δεν μπορεί να χρεώσει την κάρτα (Πειραιώς visa electron).Εντωμεταξύ η κάρτα έχει χρεωθεί και άλλες φορές για διάφορες αγορές εισιτηρίων κυρίως χωρίς πρόβλημα.Επικοινώνησα με την τράπεζα και μου είπαν ότι δεν παίζει πρόβλημα ούτε με το όριο ούτε με την κάρτα.

Τελικά αν δεν βγάλω άκρη σε ποιά τράπεζα να ανοίξω λογαριασμό να εξυπηρετηθώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ίδιο είχα πάθει κι εγώ :( :

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=5445

 

Προσωπικά δεν έκανα τίποτα,τα πήρα τα πράγματα από αλλού και αν θέλω πάλι αγορά απο τομαν θα ξανακάνω παραγγελία με άλλη κάρτα (αλλά όχι από τηλεφώνου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με τον Θωμά είχε γίνει αυτό στις αρχές.Ξαναέστειλα τον αριθμό κάρτας στη φόρμα,δεν ξέρω τι έγινε ακριβώς αλλά το πρόβλημα λύθηκε.Περίεργα πράματα.

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι 2 φορές έκανα την παραγγελία αλλά δεν κατάφερα κάτι.

Να ρωτήσω κάτι κουλό;Εκεί που βάζουμε την ημ.λήξης της κάρτας μήπως είναι ανάποδα στην κάρτα;

Δηλ. αν η κάρτα γράφει 07/10 σημαίνει Μήνας/Έτος ή το ανάποδο;Μήπως είναι εκεί το πρόβλημα;

@janick: εσύ χρησιμοποιείς κάρτα από την Πειραιώς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι κουλό;Εκεί που βάζουμε την ημ.λήξης της κάρτας μήπως είναι ανάποδα στην κάρτα;

Δηλ. αν η κάρτα γράφει 07/10 σημαίνει Μήνας/Έτος ή το ανάποδο;Μήπως είναι εκεί το πρόβλημα;

 

07/10 σημαίνει ημερομηνία λήξης Ιούλιος του 2010

Musical Instrument Digital Interface

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Ρε παιδιά εγώ έπαθα το άλλο τρελό. Εχει ο thomann μια απίστευτη προσφορά, ένα midi που θέλω και είπα να το παραγγείλω. Χρησιμοποίησα με εναν φίλο μου την κάρτα του University Πειραιώς Visa Electron.. Tην άλλη μέρα μου ήρθε ειδοποίηση με email από τον thomann ότι δεν δούλεψε η κάρτα για κάποιο λόγο. Δεν ξέρω αλλά η κάρτα δουλεύει κανονικώς. Υπέθεσα ότι δεν θα συνεργάζεται με thomann και ξαφνικά πριν 3 ώρες μου ήρθε confirmation email από thomann και πάλι ότι κομπλέ η παραγγελία σας κύριε και να επιβεβαιώσω ότι ειναι το συγκεκριμένο midi που θέλω. Τωρα τι εγινε; Η κατι εχει γίνει λάθος καθώς το πρώτο email ήταν από εναν sebastian ενό το άλλο που μου λέει να επιβεβαιώσω το μοντέλο που παρείγηλα μου ήρθε εκ μέρους george angelopoulos αν είδα καλά. Οπως και να χει εγώ τους έστειλα οτι ειναι σωστή η παραγγελία και θα στείλουν email λέει μολις γίνει dispatch για να ξέρω ότι μου έρχεται...

???

χαμός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου